Měsíc leden 2023 nebude ve svém úvodu moc přívětivý, tak raději nedělejte závažná rozhodnutí a také s ničím zcela novým nezačínejte. Nešlo by to podle plánu. Místo toho raději naslouchejte své intuici a zklidněte se. Vše má svůj správný čas i důvod. A hlavně se takto můžete energeticky dostat za pomyslnou clonu. Lépe se tak napojíte tam nahoru i do svého nitra. Takže to ve výsledku bude velmi přínosné období.

Chcete vždy předem vědět, jaké období vás čeká a jak můžete svou budoucnost podpořit? Pak tu jsou pro vás Rituály s Charou. Svou měsíční dávku inspirace a nápověd získáte na mém webu. Chcete se spíš naučit číst v kartách, ale máte pocit, že s vámi nemluví? Pak si s mou pomocí vytvořte své vlastní “Karty Magie života“.

Úplněk dá věci do pohybu

Za plného měsíce se leden umoudří a nejen to, rovnou vás rozpohybuje. Spustí se spád pozitivních událostí a vše, co předtím bylo nemožné, se stane realitou. Uvolněte se, popusťte uzdu své fantazie a užijte si parádní dobrodružství. Vykročte vpřed a nebojte se ani neznámého. Vždyť právě na neprobádaných územích se mohou skrývat ty největší poklady. A upřímně, jak se zvedne sebevědomí, tak se strach zmenší. Tak do víru života, nic vám nebrání.

Foto: Pixabay

Elán opět vystřídá únava

Pokud vás předcházející dny unavily a necítíte se příliš dobře, odpočívejte. Není dobré podceňovat příznaky nemoci. Je vhodnější si chvíli oddechnout, než pak doslova lehnout s něčím závažnějším. Myslete i na svou psychiku, nemusíte se všem zavděčit a ani se kvůli někomu jinému omezovat. Je jen na vás, jak budete nakládat se svou životní silou i energií a kam ji budete investovat. Už v polovině měsíce pochopíte, že vždy dostanete jen to, co sami vysíláte. Tak ať to jsou jen pozitivní vibrace.

Nevíte co dělat a jak se posunout? Chcete mou pomoc či radu? Osobní konzultaci/výklad si domluvíte a objednáte na mém webu.

Odvaha a kouzlo přítomného okamžiku

Ještě před novoluním se leden zeptá, zda jste skutečně v přítomnosti. Je to tak a žijete v přítomném okamžiku, nebo se spíš babráte v minulosti? Odhoďte ostych a nezaměstnávejte svou mysl sebekritikou. Máte vše, co potřebujete k tomu, co nyní chcete. Žádné rány z dřívějších dob vás již omezovat nemusí, stačí si jen opět věřit. Po novu se dveře odvážným budou snad samy otevírat, tak toho naplno využijte. A možná vám i někdo pomůže, i když to bude nečekané.

Neviditelné nápovědy, i to je leden 2023

Foto: Pixabay

Více si všímejte detailů. Budou k vám proudit nápovědy. Symboly vždy nemluví jasnou řečí, proto se musíte zaposlouchat do těch nejjemnějších tónů. Kde jsou ta neviditelná poselství ukryta? Mohou to být vaše sny, mraky, písně, vůně. Navažte znovu spojení se svými průvodci. Ve svém závěru vás opět leden 2023 přesvědčí, že jediný okamžik, který ve skutečnosti máte, je právě teď. Jednejte, žijte a naplno prožívejte vše už nyní, včera je pozdě a zítřek ještě není.

Jaké esence podpoří leden 2023?

Intuici a napojení na sebe samotné dodá směs Intuition. To ocení zejména Býci, Panny a Ryby. Nejen sebepřijetí, ale i otevření srdce podpoří směs Love. Přijde vhod Rakům, Štírům, Střelcům a Kozorohům. A co Berani, Blíženci, Lvi, Váhy a Vodnáři? Ti budou potřebovat oporu při prosazení se, ale i ke změnám. Tu má pro ně 3S.

Nechcete přijít o žádné novinky ode mě? Zajistěte si spojení se mnou na Youtube, Instagramu či skupině na Facebooku.

Magický leden všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit.

Rady na leden 2023 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máte pocit, že se už nedá jen tak sedět a nic nedělat. Nechte svou tvůrčí energii projevit se. Umíte druhé vést a vždy najít řešení, využijte toho. Dovolte si opět zaslouženě zazářit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vaše intuice nyní pracuje na plné obrátky. A i proto více odpočívejte, meditujte a naslouchejte informacím, které k vám proudí shora. Rozvíjejte tento svůj dar i nadále.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Leden vám vzkazuje, že už máte dostatek moudrosti a životních zkušeností. Tak se postavte sami za sebe. Nedovolte nikomu překračovat vaše hranice. Dívejte, co se děje.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vás leden ubezpečuje, že jste překrásní a dokonalí už teď. Přestaňte se skrývat, máte toho tolik co nabídnout. Přijměte se a milujte i se svými domnělými nedostatky.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Možná máte dojem, že se vám lidé vzdalují a nerozumí vám. Je to tak v pořádku, poděkujte jim za vše a nechte je jít. Způsobují to vaše posuny, těch je potřeba ke změnám.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Leden má pro vás cenné lekce. Pokud budete mít pocit, že se vám něco nedaří, na chvíli zůstaňte v přítomném okamžiku. Zjistíte tak, kým jste i jak z toho snadno ven.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vás se leden ptá, zda skutečně děláte práci, kterou dělat máte. Pokud si nejste jisti, udělejte alespoň nějaký krok k rovnováze. Pak se světy sjednotí a cesta se vám ukáže.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ve vašem těle proudí více energie, ale to také znamená, že se mohou vyplavovat staré emoční záležitosti. Očistný proces je potřeba, abyste opět mohli vnímat radost ze života.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

I pro vás má leden výzvu – buďte sami k sobě laskaví a soucitní. Jste na sebe příliš tvrdí a ani o sobě nesmýšlíte dobře, napravte to. Odpusťte si, pak se vaše srdce otevře.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jednejte v souladu se sebou samotnými za všech okolností. Vím, že si nyní procházíte obdobím, které nemusí být zcela příjemné, ale je to nutné pro váš další životní posun.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Před vámi je nějaká důležitá změna. Buď se budete stěhovat či změníte práci. Vše každopádně uvidíte z jiné perspektivy a tím se odhalí to, co zůstávalo předtím skryto.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Leden vás navede na cestu srdce. Ta vás přivede k hlubokému propojení vašeho vyššího já s vnitřním rádcem. Všímejte si synchronicit kolem sebe, bude jich stále víc.

Foto: Pixabay

Tagy:
14 Komentářů
 1. MADAMACE 1 rokem ago

  Tak jsem si horoskop přečetla pozdě, mám tam změnu v zaměstnání nebo bydlení, dnes jsem váhala nad přihláškou na jiné pracovní místo, ale nakonec jsem , dle získaných informací, přihlášku nepodala, Tak to možná byla chyba, no nevadí.

 2. VěraTománková 1 rokem ago

  Tak se postavte sami za sebe. Nedovolte nikomu překračovat vaše hranice. – souhlas! 🙂

 3. EvženieLomová 1 rokem ago

  zajímavé,tohle se přesně “samo”i teď děje,ale vpodstatě už od října to mapuju,a ve velkém!(štír)

 4. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  Nejraději bych kolem sebe rozeslala tohle vaše poselství, mnoha lidem by otevřelo oči :-), děkuji

 5. Romana Mlynářová 1 rokem ago

  Děkuji, uvidíme.

 6. MartinaBěhalová 1 rokem ago

  Zatím nejsem přesvědčená, že to bude lepší, snad se vše zlepší a tento rok bude super.

 7. Jsem hodně zvědavá, co tento rok přinese…

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account