Co si pro vás připravil Měsíc v červenci? Věřím, že za úplňku pořádný posun nejen v kariéře, ale i ve financích. A úžasnou pohodu zase naservíruje račí novoluní (o něm si povíme zase příště).  Také zjistíte, že Luna bude mít na své cestě nad obzorem i výrazné velikány naší sluneční soustavy jako doprovod.

Rohatý úplněk

kozoroh, uplnek v kozorohu

V neděli 5. července minutku před tři čtvrtě na sedm ráno je tu úplněk pod nadvládou rohatého Kozoroha. Ve večerních hodinách však plný Měsíc můžete zahlédnout v okouzlující společnosti. Dvě nejjasnější a zároveň největší planety naší sluneční soustavy, Saturn a Jupiter, budou velmi blízko něj. Nenápadně se připojí i Pluto. Možná nevíte, že Jupiter je planetou štěstí, rozmachu a životních posunů. Výhodou to bude hlavně osoby narozené v tomto znamení, ale i pro ty ostatní.

Velký posun
Každý se bude mít možnost posunout na své životní cestě. Pro některé to možná nebude tak lehké. Život někdy přináší nejen zajímavé, ale i docela těžké zkoušky. Počítejte s tím, že ať chcete nebo ne, budete se muset v něčem velmi důležitém rozhodnout. Na oplátku získáte hodně. Budete mít víc než jasno v otázkách, které momentálně řešíte. Obzvláště se to bude týkat kariéry, dluhů nebo třeba i pocitů, že se vše spiklo proti vám.
Nevíte, kde přesně začít a jak si nastavit svou mysl tak, aby se vám lépe dařilo? Mrkněte na mé webovky, najdete zde odkazy k objednání na osobní konzultace, spousty čláýnků a i průvodců zdarma a také kurzy a další pomocníky v životě.

Finance v plusu i v mínusu

penize, posun v kariere

Máte dluhy a nevycházíte s penězi? Pak si kolem úplňku všechny své závazky sepište a udělejte si jasno. Je dost pravděpodobné, že zjistíte, že se některé dají sloučit nebo jich můžete nějak výhodněji alespoň částečně zbavit. Ujasněte si svůj strategický plán do budoucna, rozhodně se vám vyplatí. Pokud naopak uvažujete o investici či uzavření nového obchodu, vše si předem důkladně nastudujte a zanalyzujte všechny informace. Po hlavě se do něčeho vrhnout rozhodně nedoporučuji.

Dovolte si být sami sebou
Tato rada zní jednoduše, ale je hůř proveditelná. Poslední dobou na sobě nepochybně zjišťujete, že již mnoho věcí vnímáte jinak než dříve. Změnilo se vaše nitro. O nic špatného rozhodně nejde. Plně se respektujte a soustřeďte se na to, jak „nově“ věci, lidi i události vnímáte. Pomůže vám to v tom, abyste se snadněji na cítili sami na sebe a byli skutečně sami sebou. Snažte se zachovat chladnou hlavu i ve vypjatých situacích, neustupujte, pokud to jde proti vašemu přesvědčení a nebojte se nahlas projevit svůj názor. Počítejte s tím, že vaše proměna se nemusí všem líbit. A je to tak v pořádku.

Bouřkový úplněk

bourka, bourkovy uplnek

Staří indiáni tomuto úplňku říkali „Bouřkový“. Změny tlaku a bouře však nemusíte pozorovat jen na počasí, ale i ve vztazích. Hromy nechte jen na obloze a nepouštějte je blíž do svého života. A světýlek (blesků) využijte ve svůj prospěch. Jak? Třeba budou takovými těmi „aha“ momenty, kdy si něco uvědomíte a využijete sílu blesku jako směrovku. Získáte jasnější představu nejen o svých záměrech, ale i o sobě samotných. A zvednout sebevědomí potřebuje občas každý z nás. Úplněk vám v tom pomůže v mnoha ohledech. Takže zamířit a pal! Ale ne na druhé, ale na své vlastní cíle a životní mety.
S láskou vaše čarodějka Dana Chara
Foto: Shutterstock/pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account