Staňte se ambasadorkou Žen s.r.o.

Nejsilnějším ženským nástrojem je sdílení. Proto tvoříme komunitu žen, které se mohou navzájem podporovat v podnikání i osobním životě. O čem sníte? Co vás baví? Máte v šuplíku svůj unikátní projekt? Příběh každé z nás může někomu pomoci.

Dává vám to smysl? Tak tvořte komunitu žen s námi a staňte se důležitým pojítkem mezi regiony České republiky a naší pracovnou v Karlíně (Slovensko také vítáme!).

Vyplňte formulář a pojďte do toho s námi! 

Ambasadorka Lenka Fasnerová (Olomouc)

,,Jsem maminka tří dětí a od roku 2002 také podnikatelka v oboru pohybových aktivit. V roce 2007 jsem založila Centrum pohybu Olomouc, kde ráda přivítám všechny od dětí až po seniory. Realizujeme zde lekce se zaměřením na zdraví, kondici, tanec, ale také paddleboarding nebo nordic walking. Vzhledem k tomu, že naši klientelu tvoří z 90 % ženy, propojení s Ženami s.r.o. se přímo nabízí. I my v Centru tvoříme komunitu aktivních žen s velkým přesahem. 

Já sama jsem prostřednictvím testování získala nové klientky a obchodní spolupráce, díky on-line směru pak propojení s dalšími ženami po celé ČR. Ženy s.r.o. pro mě jednoduše znamenají inspiraci, propojení a motivaci.” 

Kdo je ambasador?

Ambasador je ten, kdo stojí za vybranou značkou a souzní s jejími hodnotami. My vybíráme ženy, které navíc chtějí inspirovat, sdílet, bavit se a jsou aktivní. Ty, které se napojí na naši vizi a stanou se hlasem reálných žen.

Všem členkám naší komunity nasloucháme. Sbíráme jejich podněty, píšeme o tom, co je zajímá, připravujeme eventy, které je inspirují a mnoho dalšího. Ambasadorky nám jsou ještě o kousek blíž a mají tak několik výhod.

  • Podporujeme je v jejich podnikání
  • Účastní se zdarma seminářů a workshopů pro ambasadorky
  • Zapojují se do “bonusových” testování služeb a produktů
  • Využívají výhod od našich partnerů na vybrané produkty
  • O každé příležitosti a akci vědí jako první
  • Aktivně s námi tvoří komunitu Žen s.r.o. 

A tím nekončíme. V průběhu roku nás toho čeká spoustu, ale o tom už uslyší pouze ambasadorky!

,,Jsem maminkou dvojčátek Ellinky a Sebíka. Pocházím ze srdce Valašska, ze Vsetína, ale momentálně žiju na okraji Prahy. Miluji svou rodinu, dobré jídlo, cestování, nakupování a práci, díky které jsem poznala řadu zajímavých a inspirativních lidí

Když Ženy s.r.o. v roce 2013 vydaly svůj první katalog s výrobky šikovných českých žen, projekt mě nadchl natolik, že jsem se stala jeho ambasadorkou. Zanedlouho jsem vyměnila práci v reklamní agentuře za útulné místečko v Karlíně na recepci. Měla jsem dream job, skvělý tým holek a úžasnou šéfovou Evču, co víc si přát. Proto jsem ani tentokrát s nabídkou stát se ambasadorkou neváhala ani minutu!”   

Ambasadorka Irena Holčáková (Jinočany)

Máte nějakou otázku? Neváhejte se obrátit na Míšu (komunita@zenysro.cz).

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account