Samy toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli.” Slova americké spisovatelky Helen Keller nejlépe vystihují celou naši myšlenku. Jsme komunita žen, které se navzájem podporuje ve svých snech.  

Jste aktivní a chcete se zapojit? S chutí do toho! Pokud tápete, najdete zde nejčastější typy otázek. Pokud po přečtení stále tápete, napište nám do chatu nebo na mail ko******@ze*****.cz

Pokud chcete, aby vaše produkty byly součástí marketu Žen s.r.o., přečtěte si, prosím, naše podmínky ve zkratce. Na stejném odkazu najdete i kontakt na naši Irču, se kterou si domluvíte všechny podrobnosti.   

Prvním krokem je založení profilu (pokud nevíte, jak na to, podívejte se zde) na Ženách s.r.o. Nebojte se, nic vás to nebude stát, ale přinese vám to spoustu výhod!  

Poté stačí využít jednu nebo více z následujících možností podle toho, co bude vám a vaší značce blízké. Na naší zdi se můžete podělit o novinky z prostředí vaší značky, popsat, čemu se konkrétně věnujete nebo sdílet postřehy z oblasti vašeho pracovního a osobního života.   

Prostřednictvím blogu můžete své myšlenky více rozepisovat nebo se věnovat konkrétnímu tématu. Aby vám to usnadnili, připravujeme pro vás článek Jak psát blog, který bude během následujících dní on-line na našem webu. 

Pokud pod jménem vaší značky pořádáte nějaké zajímavé události, neváhejte na ně pozvat ostatní členy komunity skrz vytvoření události 

Vytvořením vaší vlastní komunitní skupiny vám dáváme prostor pro diskusi na určité téma. Zaměřuje se vaše značka například na zdravé stravování? Pojďte říci ostatním, jak na to!  

Jestliže nabízíte jakékoliv zajímavé produkty a vyrábíte je v České republice, pojďme se domluvit některé z forem spolupráce –  

  • Vaše produkty můžete prodávat na marketu Žen s.r.o.
  • Pokud chcete zvýšit povědomí o Vaší značce, lze také věnovat produkt do soutěže nebo testování (v tomto případě dostanete upřímnou zpětnou vazbu na kvalitu a užitečnost vašeho produktu od počtu uživatelů, který si sami zvolíte).  

Zaujala vás některá možnost? Zde najdete kontakt na naši Irču, se kterou si domluvíte všechny podrobnosti a také naše podmínky ve zkratce.    

Receptů není nikdy dost! Koneckonců, každý z nás se někdy ocitl v situaci, kdy jednoduše nevěděl, co uvařit. Proto oceňujeme inspiraci, kterou nám poskytujete vašimi nápady.  

Pokud nevíte, jak na publikaci nového receptu, zde je návod. Po tom, co se zaregistrujete (pokud nevíte, jak na to, podívejte se zde), stačí najet na váš profil pomocí profilové fotografie, kterou vidíte v pravém horním rohu našeho webu. Na něm pak kliknete na sekci „Moje blogy a recepty“, kde si vyberete „Nový recept“ a můžete začít psát.  

Nejdříve vyberete fotografii receptu, abychom si lépe dovedli představit, jak má dané jídlo vypadat či jak jej servírovat. Jak na to si můžete podívat tady. Poté zadáte název, který jej dokonale vystihuje a napíšete pár vět, díky kterým každého přesvědčíte, proč by měl uvařit zrovna váš pokrm. Po zadání ingrediencí a postupu je třeba vyplnit ještě počet porcí a čas přípravy a vaření. Aby se lidé k vašemu receptu snadněji dostali, prosíme o zařazení (např. polévka, hlavní chod) a informaci, o jakou kuchyni se jedná (např. veganská, italská).   

Pak už stačí kliknout na tlačítko „Odeslat“ a je hotovo!   

Jsme otevření novým tématům, a proto vítáme každého, kdo chce publikovat článek na našem webu. Jak to udělat? Pojďme na to společně!  

Po tom, co se zaregistrujete (pokud nevíte, jak to udělat, podívejte se zde), stačí najet na váš profil pomocí profilové fotografie, kterou vidíte v pravém horním rohu našeho webu. Na něm pak kliknete na sekci „Moje blogy a recepty“, kde si vyberete „Nový blog“ a můžete začít psát.  

Nadpis, který zvolíte, by měl mít maximálně 50 znaků. Poté pomocí nabídky vyberte rubriku a štítky, které nejlépe vystihují vaše téma. Pozor – maximální počet štítků je 6. Do kolonky blog pak sepíšete vše, co jste měli na srdci. Text můžete doplnit také o fotografie. Poté nasadíte článku korunku díky náhledové fotografii, kterou můžete přetáhnout z plochy počítače nebo ji vybrat ze svého úložiště. Aby bylo vše v pořádku, musí být fotografie na šířku a mít maximální velikost 64M.  

Pokud vás během psaní někdo vyruší, nic se neděje, článek si můžete uložit a dopsat jej později. Až budete mít hotovo, stačí kliknout na tlačítko „Uložit a odeslat ke schválení/publikaci“. Je totiž nutné, aby text prošel naší kontrolou. Když bude vše v pořádku, článek vám do 24 hodin schválíme a publikujeme.

Jestliže si nejste jistí, na co si dát při psaní pozor, nezoufejte. Připravujeme totiž pro vás článek  Jak psát blog. 

Díky novému webu dostala nový kabát i celá Komunita. Abyste mohli být součástí, stačí se jednoduše zaregistrovat. Je to zdarma a přinese vám mnoho výhod, například vmožnosti účastnit se testování, psát blogy nebo vytvoření své komunity!  

Naši zeď můžete využít ke sdílení s ostatními – ať už s přáteli nebo členy komunity, záleží na tom, co preferujete. Právě na ní pak najdete novinky od ostatních členů, ale i od redakce. Pokud se vám líbí, můžete na ně reagovat buďto „Like“ (líbí se vám) nebo jej prostřednictvím tlačítka „Sdílet“ šířit dál. Vpřípadě článku můžete na jeho konci přidat komentář.   

Jelikož vám nasloucháme a zajímá nás váš názor, pracujeme nadále i na rozvoji sekce blogy, kde můžete přidávat své články od horoskopů až po módu a recepty. Budeme moc rádi, když s námi budete sdílet to, co vás zajímá. Fantazii se meze nekladou!  

A pokud máte rádi společnost jiných lidí nebo rádi organizujete zajímavé akce, můžete o tom dát vědět ostatním prostřednictvím založení nové události (nebo se setkat sinspirativními lidmi na akcích, které sdíleli ostatní).     

Jestliže raději diskutujete slidmi na podobné vlně o tématech, která vás zajímají, máme i pro vás řešení. Komunitní skupiny dávají prostor každému zvás vytvořit si tu svou,  kde platí kromě toho, co si nastavíte vy sami, jen dvě pravidla: respektujte se navzájem a nepoužívejte vulgarismy. Založit si ji můžete vpár krocích na tomto odkazu, přidat se knějaké ze založených skupin pak tady prostřednictvím tlačítka „Připojit se ke skupině“. Při zakládání skupiny si můžete zvolit skupinu veřejnou nebo soukromou, podle toho, co vám vyhovuje více.    

Inspirací pro to, jak si vést profil, blog nebo přidávat věci na zeď vám může být profil naší Evy, kterou si můžete přidat mezi své přátele skrz tlačítko „Přidat přítele“ vpravo nebo ji poslat zprávu.   

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account