Ačkoli jsou Vánoce především svátky klidu, rodiny, dobrých skutků a setkávání se, jsou ve většině domácností také svátky dobrého jídla a hodování. I proto jsme pro vás připravily další úžasnou soutěž o kuchyňské pomocníky, se kterými povýšíte své kulinářské umění na vyšší úroveň! Tentokrát jsme vybraly ty od značky Catler.
 

Které z uživatelek vyhrály tyto fantastické pomocníky?

Vysokorychlostní mixér vyhrává:

Flaksi 

Nahřívací dečku na talíře vyhrává:

Lucie Pokorná 

Elektrický mlýnek na sůl a pepř vyhrává:

JANE007

 

Všem moc gratulujeme a tak trochu závidíme. *heart*

 

 

Těsit se můžete na tyto tři výhry:
*enzo* Vysokorychlostní mixér
Silný a výkonný mixér se svou velikostí hodí do běžné rodiny nebo pro gurmány jednotlivce. Vysokorychlostní mixér TB 7020 zvládne suroviny v jakémkoli stavu – tvrdé, měkké, horké i ledové. Má kovové převody a rychlost až 30 000 otáček za minutu.
Kromě mixovací nádoby z Tritanu™ o objemu 1,5 litru je součástí balení i dvoustěnná mixovací nádoba na smoothie 0,4 litru a cestovní úložná nádoba 0,6 litru. Při každodenním používání oceníte jednoduchou manipulaci bez složitého nasazování – systém nasaď a mixuj. A díky designu z hliníku se snadno udržuje v čistotě.
*enzo* Nahřívací dečka na talíře
S nahřívací dečkou Catler PW 3010 ohřejete až 8 talířů o velkém průměru 30 cm a to na příjemnou teplotu těla 36 °C tak, aby vás při servírování nepálily.
Dečka je vyrobena z kvalitní bavlny a opatřena bezpečnostními prvky. Jídlo vám nevystydne, ani když u něj budete konverzovat se stolovníky. Nahřátými talíři završíte své kulinářské umění.
 *enzo* Elektrický mlýnek na sůl a pepř 
Minimalistický nerezový design s průhledným zásobníkem se stane ozdobou každé tabule. Jednoduché ovládání stiskem tlačítka pro plynulé mletí. Mlýnky jsou lehké a dobře se drží, mlecí kameny jsou z kvalitní pevné a odolné keramiky zasazené do nerezové oceli. Napájení mlýnku 4 bateriemi AAA dlouho vydrží.

A jak se do soutěže můžete zapojit?
Od 7. 12. do 15. 12. nám odpovězte na soutěžní otázku.
Uživatelka, která odpoví správně a bude 140. v pořadí, vyhraje vysokorychlostní mixér Catler TB 7020, uživatelka, bude 310. v pořadí, vyhraje nahřívací dečku na talíře Catler PW 3010. A uživatelka, která bude 550. v pořadí, vyhraje elektrický mlýnek na sůl a pepř SM 2012.
Nezapomeňte mít ve svém profilu uvedené celé jméno, adresu a telefon pro případné zaslání výhry!
Odpověď na soutěžní otázku najdete TADY.

1 Komentář
  1. NelaVávrová 10 měsíců ago

    paráda, gratuluji….

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account