Namíchejte si další skleničku Cosmopolitanu a pohodlně se usaďte! Máme pro vás novinky o pokračování seriálu Sexu ve městě v názvem „And Just Like That…“, jež míří do druhé sezóny. A je se na co těšit! 

Společnost HBO oznámila, že velmi úspěšný restart seriálu Sex ve městě s názvem „And just like that…“ , který uvedla v roce 2021, bude mít další pokračování. První série odhalila návrat Carrie Bradshaw v podání Sarah Jessicy Parker, Charlotte York, kterou si zahrála Kristen Davis, a Miranda Hobbes ztvárněná herečkou herečkou Cynthií Nixon, které si dál žijí své životy v „postpandemickém“ New Yorku. Samozřejmě bez legendární Samathy Jones, neboť herečka Kim Catrall otevřeně a dopředu prozradila, že netouží oživit svou milovanou postavu. Podle oficiální tiskové zprávy byl úspěch první série pokračování tak velký, což ani společnost HBO nepředpokládala, a seriál se zařadil se mezi nejúspěšnější projekty v historii značky. Za úspěchem samotného díla i ji práce Sarah Jessicy Parker, Kristin Davis a Cynthie Nixon, které se po boku režiséra Michaela Patricka Kinga staly koproducentky. 

„Jsem potěšen a nadšený, že mohu vyprávět další příběhy o těchto odvážných ženách, které navíc hrají tyto úžasné herečky,“ prozradil režisér Michael Patrick King „Sex ve městě je oficiálně zpátky a druhá sezóna „And Just Like That…“ je důkazem, že diváci se na pokračování více než těší.”  

Foto: se souhlasem HBO

Na co se budeme moci těšit ve druhé sérii And Just Like That…?

Pomalu světlo světa spatřují i podrobnosti, které budou provázet právě druhou sezónu pokračování legendárního Sexu ve městě. Proto jsme pro vás sepsali to, co zatím víme… Těšíte se? My ano! 

John Corbett je zpátky na scéně

Fanoušci Aidana radujte se! Druhá velká láska Carrie Bradshaw se vrací na scénu. King potvrdil, že herec John Corbett se připojí k obsazení revivalu, aby si zahrál roztomilého výrobce nábytku i v dalších epizodách.

Postava Aidana výrazně chyběla v první sérii pokračování Sexu ve městě. Když jsme ho naposledy mohli v seriálu vidět, byl ženatý a měl tři děti. Tvůrci však zatím neodhalili zápletku, která vrátí Aidana zpátky do hry. 

Sarah Jessica Parker na svém Instagramu ale zveřejnila sérii fotografií dvojice z natáčení, u které napsala: „Pssst. Nikomu to neříkejte.“ 

Foto: se souhlasem HBO

Sex ve městě boří hranice

Vedení HBO chce novým pokračováním Sexu ve městě rozproudit kulturní konverzaci. V první sezóna bylo k vidění řada zásadních momentů, včetně smrti Carrieina manžela pana Božského, nepřítomností Samanthy Jones a přidáním nových postav včetně nebinární Che Diaz, jež přiměla Mirandu, aby přehodnotila svou sexualitu. 

Sarah Aubrey, vedoucí původního obsahu HBO, k tomu dodává: „Byli jsme potěšeni konverzací, kterou nové postavy a jejich příběhy vyvolaly. Práce Michaela Patricka Kinga a všech skvělých scénáristů, producentů i herců je báječná. Nemůžeme se dočkat, až fanoušci uvidí, co se chystá ve druhé sezóně.“

Foto: se souhlasem HBO

Zdroj: HBO, Wikipedia Commons

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
7 Komentářů
 1. Michaela Spalovská 1 rokem ago

  Ještě jsem neviděla ani první sérii, nějak mě neláká, ale možná se někdy podívám.

 2. Některé díly jsem viděla a už se těším na další.

 3. KláraOdehnalová 1 rokem ago

  Skvělé, tak to se těším, konečně se zase budu mít na co koukat. 😀

 4. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  Nikdy jsem tento seriál neměla potřebu sledovat, takže i další řada půjde mimo mě

 5. Tak tento seriál mě totálně minul, neviděla jsem ani jeden díl…

 6. Kristýna Štírová 1 rokem ago

  Tak to jsem zvědavá. Já ani nevěděla, že plánují další řadu. Manžel bude mít určitě radost… 😀 Po té první nové řadě jsem mu koupila, inspirovaná jednou postavou ze seriálu, pánské vysoké boty na klínku, aby byl trochu vyšší. No, přála bych vám vidět jeho reakci. A je teda pravda, že jsou to boty, které snad nikdy neměl na sobě. Určitě ne na veřejnosti. 😀

 7. NelaVávrová 1 rokem ago

  máme se na co těšit.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account