Krásně naplánovaný týden, všechno se tvářilo zalité sluncem a vypadalo to na pár dní, kdy konečně dodělám resty, skočím na kosmetiku a budu mít volněji. Ale všechno je jinak.

František je nemocný, a že si to zase po roce vybral! Tak jsem se hodila do role matky pečovatelky a srážela několik dní horečku. Lístky do divadla, které mělo být v pondělí, jsem celý den pracně udávala. Nakonec jsme se večer dozvěděla, že z důvodu nemoci bylo představení zrušeno.

V úterý jsem si stihla odskočit na setkání akcionářů Testuj.to, abych si potvrdila, že vše běží, jak chceme. A hlavně víme, kam ještě poběžíme. Ve středu jsem rušila, co se dalo, stihla jsem “jen” ladies brainstorming s Janinou a Míšou, který mě příjemně nakopl. Byly to náročnější dny a všechny jsem je přežila v dlouhé sukni. Zimní kabáty jsou totiž už v čistírně, protože pořád věřím, že slunce brzy vyjde!

Tipy na udržení energie a pozitivní nálady

Dneska to mám krátké, za důležitější totiž považuji tipy, jak si udržet energii a co mi funguje:

 • Matcha latte každé ráno s kokosovým mlékem a pak alespoň do 12 hodin bez jídla. Zatím mám jen kilo dole, a tak pokračuji přerušovaným půstem v poměru 16:8!
 • Šaty, sukně a barvy. Ano, věřím, že tím to slunce už přijde, a tak odhazuji černou a minimálně nějaká ta kytka nebo sytě tyrkysová či červená sukně to jistí. Není čas ztrácet čas!
 • Po dvou letech jsem zavítala na pokec k mé psycholožce, super baba, jdu tam už spíš tak povyprávět, co je nového a jestli jsou nějaká rádoby duchovní cvičení, která bych si mohla střihnout a vyzkoušet něco, co mi vyčistí ten můj věčně šrotující mozek plný nápadů a myšlenek.
 • Asi se budete smát, ale zase jsem se stěhovala. S Františkem a bez Jenny jsem opustili domeček a našli byt, kde jsme jen přechodně. Vždy, když má František školu v Klánovicích. Takže pátek byl více než vydatný.
 • Procházka Prahou o víkendu byla krásným připomenutím toho, jak může být hezky všude jinde, ale že i ta Praha má v centru kus přírody a může tu být v zimě hezky… ta sklenička červeného byla jistota na zahřátí.
 • Rána nadále zahajuji jógou s aplikací Yoga-go a večery meditací, kterou uzavírám nejenom den ale i týden, abych se těšila na vše nové, co zase přijde… a tak věřme, že tento týden to bude i to slunce!
 • A mám radost z téhle fotky, kterou jsem udělala v úterý na setkání u Jirky Kastnera a jeho #CEOteam v hotelu OREA Pyramida Praha s nádherným výhledem, mj. na českou vlajku na Pražském hradě, kam se zase kouká už s příjemnějšími pocity a nadějí.

Foto: se souhlasem Evy Čejkové

Tagy:
6 Komentářů
 1. MartinaBěhalová 11 měsíců ago

  Je příjemné číst jak se daří druhým, tyto články se moc hezky čtou.

 2. Lenka Hudečková 11 měsíců ago

  My máme za sebou taky perný týden, stěhovali jsme tatínka z jednoho bytu do jiného, bylo to hodně náročné…
  V Liberci ještě hodně mrzlo po ránu, včera padal hustý sníh… ale jaro je už sem tam vidět. Dneska jsme přejeli 230 km domů a cestou se kochali jarními barvami.

 3. Romana Mlynářová 11 měsíců ago

  Krásná fotka, a jste plná energie. Těšíte se na Velikonoční svátky? Přeji brzké uzdravení Františka a elán do dalších dní.

 4. Alena Folková 11 měsíců ago

  Fotka je krásná. 🙂 Já jsem měla jarní uklízecí záchvat, když jsme měli v Plzni 18 stupňů. Dnes ráno, když byla opět 0 jsem rychle hledala zimní bundu… 🙂 Mně pomáhá na ranní pohodu poslouchání a když je nálada i zpívání manter. Doporučuji i do auta…to vás jen tak nějaká ranní kolona nevytočí… 🙂

 5. Jaroslava Korpášová 11 měsíců ago

  No tak u nás se ještě zimní oblečení neuklízelo, z jara toho tady zatím moc není, spíš naopak. Dnes sice chvílemi vykukuje slunko, ale k tomu fouká ledový vítr a máme tu na nule. Jo Praha, jako výletní cíl je nádherná, ale žít bych tam vážně nemusela.

 6. NelaVávrová 11 měsíců ago

  Také jsem zazimovala zimní bundy a teď ráno v 6h když jedu do práce lituji toho, že jsem to tento rok uspěchala 😀 Ano souhlasím – Praha má své jedinečné kouzlo… Všude dobře (jsme ze Slezska), tak do Prahy se vždy rádi vracíme i když pak na ní nadáváme (jak je chaotická, uspěchaná :-D)….

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account