Když se objeví láska, která miluje výši konta Vašeho chotě a neb jak to mají zlatokopky
Tyto ženy mají svá specifika. Mnohdy jsou krásné udržované někdy i inteligentní, vzdělané … jindy naivní a vypočítavé. Jedno ale mají společné – dobře se usídlit a využít všechno, co se jim nabízí, být zajištěné. Nemají žádné ohledy, namíchají se jako drink do Vašeho vztahu a Vy svůj protějšek přestáváte poznávat.
Tato doba zlatokopkám nahrává, všude se prezentují páry, které svou vizáží vzbuzují obdiv a ten zlatokopka opravdu umí dobře nastavit a prodat. Mladá krásná žena vzbuzuje pýchu společníka, a jak víme, muži si potrpí právě na obdiv …
Vy zůstanete stát jak přejetá parním válcem. Proti zlatokopce sice máte argumenty, společné rodinné zážitky, děti a často i firmy… ale ona má víc. Vyhrává nad Vámi po celé čáře … co dělat?

Po šoku je dobré se na věci podívat reálně. Emoce nechat stranou … je to těžké, ale jde to. Musíte se především orientovat na sebe, případně na své děti. Hysterické scény mnohdy způsobují opak a muž se jde uklidnit do náruče zlatokopky, která je na rozdíl od Vás připravená k obejmutí a pofoukání všech vykonaných nespravedlností.

Nechte tomu čas, nevykonávejte zbytečně rychlé závěry se svým právníkem, na to ona zpravidla čeká. Nechte věci usadit. Začněte se starat více o sebe, oprašte svoje kamarádky. Investujte do sebe, do svého volného času. Není tím myšleno zbourat plastickou kliniku, ale věnujte se svému zdraví, objevte více zdravého životního stylu, zájmy a záliby.
Nebojte se a mějte ještě větší sebevědomí. Protože ON ztrácí. Nestylizujte se do role objeti … ano bolí to zklamání, ale život nekončí a nevíte, co čas přinese…

Jak všechno dopadne, nikdo nedovede odhadnout. Třeba muž pozná nástrahu ale třeba také ne a Vy ho časem uvidíte vozit v parku kočárek s dítětem ve věku Vašich vnoučat. Dopřejte mu to.

Ale abych nebyla nespravedlivá … tyhle věci fungují i opačně a na Vaší partnerku se muže pověsit zlatokop, který obdivuje její půvaby a dokáže ji velmi bravurně odlákat od rodinného krbu.
Jak říkají naše babičky – muž potřebuje obdiv a ženy zase pochopení. Tohle většinou hledají v náručí těch, kteří mají velmi pečlivě promyšlený scénář velké lásky…
Myslete na to a udělejte si se svým protějškem hezký večer. Odložte telefony, vypněte TV s fotbalovým zápasem a zkuste si popovídat o běžných věcech, co jste ten den prožili, koho potkali.
Společným sdílením, ustálením partnerských i rodinných rituálů a občasného vynechání rodičovské role upevňujete svůj vztah.
Ano, zlatokopky byly, jsou a budou … nedávejte jim šanci.
Ti, kteří boj se zlatokopkou prohráli … nezoufejte, mějte rádi sami sebe a všechno končí proto, aby něco nového začalo.
 
Stáňa, vztahový a zdravotní kouč
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account