Jaro je o nových začátcích, což znamená, že není lepší čas než teď požádat vašeho kadeřníka, aby vzal nůžky do ruky, a vykouzlil vám tak zbrusu nový lehký účes pro krátké vlasy. Ten snadno může zdůraznit vaše lícní kosti, odhalit váš krk nebo krásně orámovat tvář. A nezapomínejte, že ani malé osvěžení v podobě světlejší barvy by mohlo být na místě. Kdo je připraven ukázat světu „novou a odlehčenou“ verzi sebe sama? My rozhodně ano! Právě proto jsme pro vás vybrali 5 lichotivých účesů, které osvěží váš vzhled.

5 tipů na lehké účesy pro krátké vlasy:

Foto: se souhlasem Riawna / Pinterest

1. Mikádo ve stylu 90. let

Devadesátky nejde nemilovat! Zvlášť teď, když se vrací nejen v kosmetickém, ale i v módním světě. Vězte, že zkrácená délka vlasů orámuje vaši tvář a vykouzlí vám výraznější rysy. Mikádo můžete zvolit v rovném stylingu, ale bude vypadat skvěle, i když vlasy lehce navoníte.

Foto: se souhlasem Briana Cisneros / Pinterest

2. Vrstvený účes s ofinou

Pokud jste o trendu „ofiny jako závěsu“ ještě neslyšeli, pak je čas to napravit. Tento účes je daleko lehčí než klasický střih s rovnou ofinou a bude skvěle vypadat v délce na ramena nebo v kratším střihu. Vězte, že tento účes vám dodá sebevědomí prakticky okamžitě!

Foto: se souhlasem Natalie Anne Hair / Pinterest

3. Moderní mullet

Největší výhodou tohoto účesu je jeho univerzálnost. Přestože je v kategorii krátkých vlasů, nabízí neuvěřitelné možnosti, jak se v něm kreativně vyjádřit. Díky fénu a kulatému hřebenu se proměníte v elegantní dámu, s kulmou naopak se veselou volnomyšlenkářku a pokud použijete sprej se slaným efektem, vytvoříte si snadno a rychle sexy „ulízaný“ vzhled.

Foto: se souhlasem Natalie Anne Hair

4. Asymetrické delší mikádo

Chcete účes, který oživí váš styl? Pak právě tento se stane vaším nejoblíbenějším! Asymetricky střižené mikádo zvýrazní rysy vaší tváře a budete ho moci natáčet, nosit rovné i stažené do culíku

Foto: se souhlasem Nubiareso / Pinterest

5. Kudrnaté vlasy s ofinou

Přestože letos na jaře nemusíte nastoupit do školy, tento svěží lehký účes si zamilujete stejně jako většina středoškolaček. Je cool, velice jednoduchý na údržbu a opravdu sexy. Požádejte svého kadeřníka, aby vám ustřihl ofinu a tu si neváhejte natočit tak, že perfektně zapadne do vašeho stylu.

Foto: Shutterstock, se souhlasem Riawna, Briana Cisneros, Natalie Anne Hair, Nubiareso / Pinterest

Zdroj: Wikipedia Commons, Pinterest

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
4 Komentářů
  1. Krásné mladé ženy a pěkné účesy. Já celoživotně nosím krátké vlasy, na velké experimenty nemám odvahu.

  2. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    pěkné účesy, taky se chystám poprosit kadeřnici, aby mi změnila účes…

  3. NelaVávrová 1 rokem ago

    Paráda na léto ideál, také se vždy před létem ostříhám a po létě, kdy jsou vlasy vyčerpané od sluníčka. Čím kratší tím je žena mladší 🙂

  4. Romana Mlynářová 1 rokem ago

    Pěkné účesy, ženy oživí.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account