Chcete vyzkoušet metodu omlazení pleti, ale nechce se vám jít takzvaně pod kudlu? Je to možné i bez operace. Vyzkoušejte účinné radiofrekvenční ošetření Morfeus 8, které dodá vaší pleti ztracenou elasticitu, nebo skvěle fungující mezoterapii, díky které bude vypadat vaše pleť opět zdravě, svěže a hlavně mladistvě.

Radiofrekvenční ošetření

Co si máte představit pod pojmem radiofrekvenční ošetření? Provádí se pomocí pro to vyvinutého přístroje, který dokáže pokožce vrátit elasticitu a mládí. Vaší pleti se dostane příjemného a účinného ošetření, které si zaslouží. Přístroj pracuje na základě radiofrekvenčního ošetření, což vede k vyšší stimulaci vzniku tolik důležitého kolagenu v podkoží.

V hlavní roli kolagen

Během ošetření proudí do pokožky radiofrekvenční vlny, které prohřívají pokožku a díky tomu dochází k výše zmiňované produkci kolagenu. Přístroj vám pomůže k jemnější a hladší pleti na vašem obličeji, v dekoltu a na krku. Dále zredukuje vaše vrásky, a dokonce i rozšířené póry. Ošetření funguje i na omlazení rukou.

Dále se terapie využívá proti jizvám, pigmentovým skvrnám a striím. Ty jsou patrné po výrazném hubnutí či po porodu. Pomáhá zpevnit ochablou kůži na problematických partiích, jako je břicho, ruce či stehna.

Toto ošetření trvá asi 45 minut. Je velmi účinné a bezpečné. Překvapivé je, že výsledky jsou patrné už po prvním ošetření a jsou dlouhotrvající. Plnou fyzickou aktivitu můžete zahájit už druhý den.

Cena ošetření

Za ošetření obličeje zaplatíte zhruba 12 tisíc Kč (cena tří až čtyř sezení). Pokud si k obličeji necháte ošetřit i krk, zaplatíte cca 15 tisíc Kč (cena tří až čtyř sezení). Před prvním ošetřením musí váš stav posoudit lékař a musí zhodnotit, zda je pro vás výkon vhodný, a to vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu. Před výkonem není vhodné užívat léky na ředění krve. Ohledně prodlevy mezi procedurami se také domluvíte na konzultační schůzce s ošetřujícím lékařem.

Mezoterapie

Mezoterapie nebo také mikrojehličkování, je zákrok, který vede stejně jako v případě radiofrekvence k omlazení pleti, jen jiným způsobem. Jak to funguje? Mikrojehličkování způsobuje nejen omlazení pleti, ale také bojuje proti bolesti nebo proti zánětům, proti svalovým křečím, alopecii a také celulitidě. Funguje také v případě, kdy se chceme zbavit nevzhledných jizev.

Mezoterapie vás zbaví kruhů pod očima, mimických vrásek, omladí váš krk, dekolt a také hřbety rukou. Řeší všemožné zdravotní i kosmetické problémy. Během terapie se do střední vrstvy kůže mikrojehličkami aplikují látky, jako jsou aminokyseliny či vitamíny.

Díky mikrojehličkování dojde v ošetřené pokožce k automatické tvorbě kolagenu. Jehličky jsou opravdu mikro, takže žádné obavy. Během jednoho vpichu do pokožky pronikne větší množství jehliček, proto je aplikace velmi rychlá a pokožku tolik nezatíží.

Cena ošetření

Cena se odvíjí od místa aplikace, množství aplikovaných látek a počtu opakování. Jedna aplikace například pro řešení kruhů pod očima vychází cca na 3 000 Kč a je potřeba ji ještě zopakovat. Ošetření obličeje nebo ošetření akné stojí také okolo 3 000 Kč.

Kam za omlazením

Radiofrekvenci nabízí skoro každý druhý kosmetický salon a podobně je tomu i u mezoterapie. Nicméně, u radiofrekvence hledejte nejnovější přístroj Morpheus 8 a u mezoterapie aplikaci Vital injektorem, také nejnovější technologie. Když už jste našli místo, kde ošetření těmito přístroji nabízejí, podívejte se také, na co se specializují. Doporučujeme kliniku estetické chirurgie, kde rozumí pokožce a obličeji. Klinika kde dělají prsa asi bude také nabízet mezoterapii, ale víc tomu budou rozumět tam, kde dělají hlavně obličeje. Pro dnešek vše, děkujeme za váš čas a budeme se těšit u dalšího článku.

Zdroj: VVV Clinic

Foto: Adobe Stock

Tagy:
3 Komentářů
  1. Tamara Schovancova 2 týdny ago

    Jsem sama se sebou spokojená

  2. Romana Mlynářová 2 týdny ago

    Zajímavý článek.

  3. Lenka Hudečková 2 týdny ago

    jsem spokojená taková, jaká jsem 🙂

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account