Moji milování, čas se opět naplnil na další týdenní poselství a já vám všem moc děkuji za vaše krásné reakce, a to ať už soukromě či přímo tady. Jistě jste už jako já plni očekávání, jaký že nás čeká další týden, který bude posledním týdnem měsíce dubna.

Navraťme se k sobě samým a hýčkejme své vnitřní dítě

Hnedle první karta nám jest připomínkou, že jsme zapomněli na svůj původ, na své kořeny a na své vnitřní dítě, které se právě teď hlásí o slovo. Přes veškeré starosti a shon, jsme zapomněli, kým jsme a stali se otroky konzumní společnosti. Zapomněli jsme na hravost a radost ze života. Chceme-li být šťastní, je třeba dojít změny. Změny v pochopení sebe sama, nalezení svého vnitřního dítěte a naslouchání. Zkusme si vzít pro tentokráte příklad právě z dětí a hledáme-li odpovědi, pak právě ony děti mohou být tím nejlepším zdrojem a studnicí poznání.

Foto: se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Vše do sebe zapadá – všímejme si znamení

Koneckonců i druhá karta mluví v téměř stejném duchu jako ono Dítě. Naše duše je roztříštěná na tisíce kousků a jsme to my, kdo ji může znovu dát dohromady. Vše začíná postupně do sebe zapadat a ten kdo chce, jistě najde to, co hledá. Proto neustupujme ze své životní pouti ani o píď a kráčejme i se šrámy dál. To, že teď nevidíme směr, ještě neznamená, že jdeme špatně. Vše se v pravý čas odhalí a zapadne do sebe jako puzzle, kterému chybí poslední dílek, aby vznikl obraz.

Hlídejme si rovnováhu a naslouchejme

Luna nám je připomínkou cykličnosti, opakujících se časů, okamžiků, chvil, momentů i věčného koloběhu. Zároveň chce po nás nalézt v jednotlivých fázích smysl života, který je tak prostý. Tak jako se střídá den a noc, světlo a tma, tak přesně takto funguje fáze cykličnosti, kdy jednou jsme nahoře a jednou zase dole. Je třeba tedy najít onu rovnováhu a pochopení. Někdy je nejlepší netlačit a jen naslouchat.

Buďme v rovnováze

A jak už je zvykem, týdenní poselství nám uzavírá runa, tou je Pertho. Runa plná tajemství, intuice a ženskosti. Poukazuje také na zákon příčiny a následku, a proto mějme na paměti, že sejeme-li vítr, pak jistě sklidíme bouři. Jednejme tedy tak, abychom se za své činy i rozhodnutí nemuseli stydět a zároveň jsme byli v souladu s Universem. Pamatujme na to, že rovnováha je důležitá.

Pevný start do nového týdne nám všem, s úctou vaše Miriam, Mia

Foto: Shutterstock a se souhlasem Lenky Miriam Vyškovské

Tagy:
4 Komentářů
  1. Děkuji, ať se nám další týden pokud možno všem vydaří….

  2. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    Děkuji a přeji vám i všem čtenářkám pěkný nový týden

  3. NelaVávrová 1 rokem ago

    Vám také úspěšný týden 🙂 děkuji.

  4. Romana Mlynářová 1 rokem ago

    Pěkné, děkuji.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account