Rodina Julius Meinl vstupuje do světa cestovního ruchu a ubytovacích služeb slavnostním otevřením / Grand Opening rezidence The Julius Prague. Prvotřídní rezidence The Julius, v srdci Prahy na Senovážném náměstí 3 představuje nový koncept krátko- až dlouhodobého rezidenčního designového bydlení, kde svým přístupem podtrhuje jedinečnost a výjimečnost lokality, respekt k tradicím a dějinám města a jeho obyvatel.

The Julius Prague propojuje luxus a moderní design s technologiemi podněcujícími k většímu komfortu, pohodlí a spokojenosti. Hosté mají na výběr 168 apartmánů ve velmi vysokém standardu provedení a většinu vybavenou obývacím prostorem a kuchyní, oddělenou ložnicí a funkční instalací moderních technologií 21. století. Rezidence poskytuje soukromí a nezávislost a zároveň nabízí flexibilní společné prostory, jako jsou co-working prostory, zasedací místnosti a otevřené salonky. Emporium Bistro & Bar se nachází v centru budovy a nabízí dokonalé prostředí pro oběd nebo uvolněnou práci během dne.

Foto: se souhlasem The Julius Prague

Slavnostního otevření / Grand Opening se zúčastnila řada vlivných a známých hostů, např. Eva Kovandová, Veselin a Blanka Vačkovi a Silvia Bušniaková, kteří si během velkolepého večera vychutnávali prémiové prosecco a vína House of Julius Meinl a řadu delikates.

Julius Meinl Vl., spoluzakladatel a CEO Julius Meinl Living, řekl: „Již více než 160 let je jméno Julius Meinl synonymem pro jemnost, tradici a kvalitu. Uvedení na trh rezidence The Julius představuje jedinečný okamžik, kdy se můžeme nejen ohlédnout za naším dědictvím a uctít naše základní hodnoty, ale také vytvořit novou budoucnost. Je mi velkou ctí, že se zde dnes můžeme sejít s mnoha obchodními partnery a drahými přáteli z celého světa, abychom společně oslavili vstup do nové éry ubytovacích služeb. Věřím, že The Julius se stane vaším pražským domovem.“

Foto: se souhlasem The Julius Prague

Zdeněk Kovařík, Head of Hospitality v Julius Meinl Living, dodal: „Prakticky poskytujeme pětihvězdičkový servis hotelového typu v rezidenci plné apartmánů. Pro hosta to znamená, že si kupuje apartmán s plným servisem za cenu hotelového pokoje. Proto používáme motto „accessible luxury“. Náš host má dostupnou recepci 24 h denně, každodenní housekeeping, bohatou bufetovou snídaní, denní menu, bar včetně obsluhy do pozdních večerních hodin, jednací místnosti, nadstandardně vybavený gym a parkování v centru města. I přesto že poskytujeme plný servis, naše technologie umožnují hostům mít plně bezkontaktní pobyt.“

Studio Matteo Thun & Partners navrhlo design The Julius Prague tak, aby poskytoval nový styl ubytování a nabízel moderním cestovatelům „pocit domova“. Tým oceňovaných italských architektů se snažil hostům zprostředkovat autentický lokální zážitek a pečlivě vybral barevnou paletu inspirovanou bohatým uměleckým dědictvím České republiky, oslavující umělce jako Alfons Mucha a František Kupka.

Ať už se ubytujete na jednu noc, měsíc nebo i déle, můžete si užít svobodu apartmánového bydlení s jednoduchým přístupem, intuitivními a funkčními moderními technologiemi a flexibilním vybavením. Každá rezervace je uzpůsobena požadavkům a přáním hosta a nabízí možnosti jako je individuální adresa pro doručování zásilek a podrobný průvodce, který jim pomůže orientovat se ve městě jako místní.

Foto: se souhlasem The Julius Prague

V rámci slavnostního otevření / Grand Opening byl otevřen i nový obchod s delikatesami House of Julius Meinl v přízemí objektu. Místní milovníci jídla, hosté a turisté si nyní budou moci zakoupit prvotřídní potraviny, nápoje a lahůdky precizně vybrány z více než 100 zemí světa, a také řadu prémiových produktů House of Julius Meinl. Kromě nabídky v obchodě bude k dispozici také celá široká škála produktů k zakoupení online.

Foto: se souhlasem The Julius Prague

Foto: se souhlasem The Julius Prague

Zdroj: The Julius Prague

Tagy:
3 Komentářů
  1. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    luxusní, ale nic mi to neříká…

  2. Pamatuji tento řetězec jako jeden z prvních potravinových u nás po revoluci, následně z republiky odešel, no tak uvidíme….

  3. MichaelaHoráková 1 rokem ago

    Vypadá to luxusně.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account