Slyšeli jsme už tolik příběhů! O tom, jak propojují rodinu, kariéru, partnerský život a někdy to prostě skřípe. O tom, že najít čas pro sebe, na své nápady je nereálné. O tom, že se jejich podnikání dostalo do bodu stagnace. O tom, že neví, jak nastavit obchodní a marketingovou strategii.

Zároveň víme, jak pomůže pohled zvenčí, dobře cílená rada nebo propojení s někým, kdo se stane plnohodnotným obchodním partnerem. Proto jsme se spojili s Holkama z Marketingu a připravili soutěž pro ty, kteří chtějí ve svém životě něco změnit. 5 měsíců Akademie s Holkama nebo 2 mentoringy se Ženami?

Mentoring

Zakladatelka Žen s.r.o. Eva Čejková a jejich CEO Michaela Dvořáková vytvořily tandem, který funguje. Alespoň to tvrdí mentee, kteří s nimi během léta tvořili strategie, hledali novou motivaci a nacházeli odpovědi na otázky, které měli v mlze. „Všechny ženy, se kterými jsme během léta pracovaly, spojuje obrovská chuť posouvat se, což nás „donutilo“ k tomu, najít několik dalších termínů v kalendáři, které věnujeme mentoringu.“, říká Míša.

Akademie pro budoucí zakladatelky

Máte podnikatelský nápad, ale váháte, jestli můžete uspět? Chcete podnikat, ale nevíte, jak na to? Vrhněte se do 5 intenzivních měsíců, díky kterým vymyslíte a rozjedete vlastní byznys. A možná se vám tak úplně změní život. Pozor – podzimní třída se otevírá už 4. září 2022. A jaké to je? Čtěte dál!

Ve skupině je síla

Vidina dvou projektů, které si sama od začátku vybuduji, byl důvod, proč jsem se i já přihlásila do Akademie pro budoucí zakladatelky. Už dříve jsem s Holkama z Marketingu absolvovala Juniorní a Výkonnostní Akademii, a tak jsem věděla, že i tahle bude stát rozhodně za to.

Některé z nás do ní přišly s nápadem, jiné s touhou podnikat, ale bez jasného plánu. Ať tak či onak, spojuje nás chuť tvořit vlastní byznys. A to není nic jednoduchého. Čekala jsem, že mám před sebou náročných 5 měsíců. Nečekala jsem ale, že nových informací bude tolik.

Už na začátku nás rozdělili do menších týmů a brzy jsme pochopily proč. Skupina je taková naše malá předchodná rodina, kde vždycky najdeme pomoc, pochopení, podporu, povzbuzení a když je potřeba, tak i upřímnou kritiku.

Myslete efektivně

Na prvním setkání jsme také dostaly harmonogram s úkoly, na kterých denně pracujeme. I když to zabere hodně času, už za pouhý měsíc máme za sebou ohromný posun. Naše vize sice stále není úplně jasná, ale baví mě sledovat, jak se nápady každé z nás formují.

Se zakladatelkou Holek z Marketingu Pavlínou Louženskou jsme se také téměř 10 hodin věnovaly Design Thinkingu a všem nám došlo, jak efektivní způsob uvažování se v něm skrývá. A to nejen pro náš budoucí byznys. Stihly jsme i první pitch, výzkum a díky nasbíraným datům jsme žasly, jak náš nápad najednou dostává ucelenou podobu.

Zároveň nejsem sama, která vidí velký přínos nejen v samotném obsahu, ale i v určitém řádu. Bez něj sice vize nepřestane existovat, čas pro její realizaci se ale hledá jen těžko. Akademii sice věnujeme i díky podkladům k samostudiu několik hodin týdně navíc, ale věříme, že to rozhodně stojí za to.

Staňte se zakladatelkou

Pokud bych měla mezi sebou porovnat všechny Akademie, kterými jsem si s Holkama z Marketingu prošla, vidím velký rozdíl hlavně v tom, že v Juniorní i Výkonnostní jsme dostaly podklady a bylo na nás, jak s nimi naložíme. V Akademii pro budoucí zakladatelky je ale třeba prezentovat výsledky průběžně, bez toho nemůžeme pokračovat. A tak je každodenní práce zároveň i velkou motivací. Vidím, že je naprosto reálné, abychom po skončení mohly rozjet vlastní byznys. A doufám, že se přesně tohle povede i mě.

Čeká mě ještě dlouhá cesta, a tak jsou mi vzorem holky, které už Akademii absolvovaly a povedlo se jim rozjet firmy, o kterých snily. Přečtěte si o Barče, která pomáhá ženám v manažerských pozicích, Míše, která učí respektu k rodičům a jejich potřebám nebo Terce, která se vrátila zpátky ke kořenům a vlastnoručně si vyrábí boty. Tak vyplňte přihlášku a staňte se zakladatelkou vlastního byznysu!

Autorka: Alena Teclová

Foto: se souhlasem společnosti Holky z Marketingu

Zdroj informací: Holky z Marketingu

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account