První sluneční paprsky letos už na naší pokožku dopadly, někoho možná už i potrápily, jiné potěšily. Přichází doba plná letních radovánek a her, pro někoho taky problém s pocením. Také jste vyřadila průmyslové deodoranty ze své kosmetické výbavy kvůli jejich obsahu parabenů, hliníkových solí, barviv, konzervantů? A také jste se zcela nesmířila s tím, že prostě nyní se občas pořádně zapotíte?

Tak pro vás máme řešení téměř na míru, které nejen že pomůže vám, ale také nezatíží naší planetu další spotřebou plastových obalů a jako bonus navíc ušetří i vaše peněženka.

Takže jak na to? Je to jednodušší než byste nejspíš myslely. Smíchejte 3 lžíce škrobu se 3 lžícemi jedlé sody. Pak rozehřejte kokosové mléko , cca 6 lžic a vmíchejte do něj suchou směs. Nakonec můžete přidat éterický olej dle vaší preference. Nalijeme do kelímku, dáme ztuhnout do lednice. Používáme namazáním na kůži.

Jednoduchá výroba, použití, variabilita.

Půjdete s námi do toho? Vyzkoušíte? Pokud ano, dejte nám o tom vědět a taky o tom, který vonný olejíček Vám sedl nejvíce.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account