Hledáte originální dárek k narozeninám pro muže, který už všechno má a co nemá, to si koupí? Rozmazlete ho zážitkem. Takový dárek na dně šuplíku rozhodně neskončí.

Co darovat k narozeninám partnerovi, bráchovi, taťkovi nebo třeba kolegovi v práci? Všichni chlapi v sobě mají i v dospělosti kousek hravého dítěte, se zážitkem tak prakticky nemůžete sáhnout vedle. Stačí se jen trefit do toho, jestli chcete obdarovat adrenalinového šílence, gurmána, milovníka kultury nebo třeba zarytého motoristu. Díky poukazu na zážitek si užijí něco nového, zlepší své dovednosti nebo se prostě jen pobaví. 

Proto se nebojte experimentovat a darujte muži zážitek, který si bude navždy pamatovat.

Dobrodruhovi vyplavte adrenalin

Pro muže, kteří mají rádi adrenalin a vzrušení, jsou nejlepší volbou adrenalinové zážitky. Nabízí se spousta možností od skákání padákem přes jízdu v supersportu na závodním okruhu až po bungee jumping. Tyto zážitky určitě rozzáří oči každého dobrodruha.

Milovníka kultury potěšte lístkem

Ne každý je z překonávání sebe tak nadšený. Pokud víte, že váš obdarovaný se cítí nejlépe v obklopení knih nebo v kotli na koncertu, pořiďte mu dárek, který mu dovolí se kulturně vyžít na maximum. Milovníka kultury potěší vstupenky na koncert oblíbené kapely, návštěva divadelního představení nebo třeba festivalu. Nebo by se chtěl stát hercem či třeba osvětlovačem a zvukařem na zkoušku?

Foto: Shutterstock

S gurmány nechoďte okolo horké kaše

Skvělé dárky pro muže k narozeninám mohou být i ty jedlé. Gurmány potěší zážitky, které jim umožní ochutnat nové a zajímavé chutě. Řízená degustace alkoholu, kurz vaření nebo gastrovíkend, při kterém spojíte ubytování s navštěvováním vyhlášených restaurací, jsou skvělou volbou pro muže, kteří milují zážitkovou gastronomii.

Sportovce pošlete třeba k vodě

A co darovat sportovnímu nadšenci? Pokud rád zkouší nové sporty, zážitkový poukaz na netradiční sportovní disciplíny to jistí. Ať už je to surfování na umělé vlně, flyboarding, při kterém se proletí pomocí speciálních trysek nad hladinou, nebo třeba vodní lyžování. 

Milovníky výšek pak potěší kurz lezení na skále, via ferratě i na umělé stěně. Nebo by ho k narozeninám nejvíc potěšil badminton s mistryní ČR? Na stránkách zážitkové agentury Adrop seženete nejen výše zmiňované zážitky, ale i hromadu dalších. Konkrétně jich nabízejí už přes 700.

Foto: Shutterstock

Nechte kutila, ať si dárek vyrobí sám

Poslední dobou slaví mezi muži úspěchy i dárky, při kterých musí přiložit ruku k dílu. Ať už se jedná o vyrábění praktických věcí, jako je například kožený pásek nebo zápisník, nebo o alchymii v podobě dochucování vybraných druhů alkoholu. V dárkovém setu najdete vše, co je k takovému tvoření potřeba, a to včetně podrobného návodu. Radost z dobře odvedené práce je k nezaplacení.

Máte vybráno? Teď už stačí dárek jen pěkně zabalit a radost je nachystaná. 

Foto: Shutterstock

Zdroj: Adrop, Wikipedia Commons

6 Komentářů
  1. Tak na adrenalin jsme s mužem nikdy nebyli, za to kultura, ta nás baví. Takže vstupenky na koncert, do divadla, lístky do kina….to vše “rádi bereme”.

  2. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    Adrenalin už dneska nemusím, ale dobré jídlo a výlet, to je dárek pro mě. 🙂

  3. NelaVávrová 1 rokem ago

    Super nápady. Jeden potěší í mého přítele. Většinou se zavděčím gastronomickým zážitkem. Najezený chlap = spokojený chlap 😀

    • Aha, tak to já doma asi chlapa nemám, čas strávený někde v restauraci nad jídlem považuje, zrovna tak jako já, za ztracený a peníze za “vyhozené”. Bohužel na nás tyto podniky nevydělají.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account