Většina žen si nedovede představit, že by si make-up, pudr nebo oční stíny aplikovali pouze pomocí dlaní nebo konečků prstů. Gabriella Salvete se pyšní řadou TOOLS. V této řadě se nachází mnoho doplňků k líčení včetně nepřeberného množství kosmetických štětců a aplikátorů.

Většinou naše líčení začíná nanášením make-upu. Pro tento účel je speciální plochý štětec s rovnými štětinami. Hodí se k nanášení tekutých i tuhých make-upů. Na konturování obličeje je vhodné používat sešikmený štětec s hustými štětinkami.  Konturování pomáhá zvýraznit ostré rysy v obličeji a opticky zvýrazňuje ovličej. K fixaci make-upu je vhodné nanést pudr. Pokud již máte vykonturovaný obličej, pudr nanášejte na T-zónu (čelo, nos a brada).  K tomu oceníte štětec na pudr. Štětce Gabriella Salvete se vyznačují příjemnými štětinkami, které něžně pohladí vaši tvář. 

Není dobré zapomínat na čištění štětců, díky kterému můžeme předejít tvorbě pupínků a akné. Salvete proto nabízí speciální mýdlo na štětce. 

K dokonalému nalíčení nestačí pouze kvalitní produkty dekorativní kosmetiky, ale i kvalití kosmetické pomůcky. Podívejte se na celou nabídku kosmetických štětců na e-shopu elnino.cz, pomocí kterých dosáhnete precizního nalíčení.

Foto: archiv

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account