Jeho účinky, síla a koncentrace jsou tak pozoruhodné, že o něm většina odborníků, lékařů a zasvěcených kapacit hovoří jako o převratném výživovém doplňku, který dokáže změnit život. Astaxanthin je právem nazývám nejsilnějším přírodním antioxidantem na světě a jeho síla je 6000x koncentrovanější než vitamin C, 560x silnější než katechiny v zeleném čaji či 800x silnější než Koenzym Q10. Podporuje imunitu, zpomaluje proces stárnutí, působí protizánětlivě a chrání pokožku před oxidativním stresem způsobeným UV zářením. Tím však jeho výčet benefitů zdaleka nekončí.

Přírodní astaxanthin udržuje imunitu v rovnováze

Imunitní systém je tvořen sítí buněk, tkání a orgánů, které společně chrání tělo před infekčními mikroorganismy. V případě napadení škodlivými bakteriemi či viry má imunitní systém jediný cíl: zajistit jejich zničení. Přitom platí, že čím zdravější a odolnější je imunitní systém, tím snadněji odvrátí nebo překoná případnou infekci. To je dobrý důvod se o svou imunitu dobře starat a chránit ji tak, jako další orgány a funkce svého těla – nebo spíše ještě lépe.

Foto: se souhlasem Astaforce

Odborné studie ukazují, že přírodní astaxanthin je prostředkem, který má schopnost naši imunitu posílit a udržovat v rovnováze. ​V nápoji Astaforce se používá pouze astaxanthin na přírodní bázi. Jeho výroba probíhá pěstováním speciální jednobuněčné řasy, které se jmenují Hematococcus Pluvialis. Astaxanthin se tvoří v jejich těle. Celá jeho výroba je v bio kvalitě ve firmě Algamo v Podkrkonoší v České republice. Takto získaný astaxanthin je jedním z nejkvalitnějších na této planetě. Pro jeho výrobu se používá energie z obnovitelných zdrojů.

Foto: se souhlasem Astaforce

Síla astaxanthinu tisícinásobně převyšuje jiné známé antioxidanty

Že je astaxanthin silným antioxidantem se ví už od 40. let 20. století. Od devadesátých let ale vědci zjistili a publikovali v řadě studií, že je astaxanthin nejsilnějším dosud objeveným přírodním antioxidantem. Dr. Bagchi se ve své studii rozhodl podívat na astaxanthin z pohledu jeho srovnání oproti jiným známým antioxidantům a to měřením jejich schopnosti vychytávat různé volné radikály. Ukázalo se, že antioxidační aktivita astaxanthinu je obvykle nejméně desetkrát silnější a často stokrát nebo dokonce tisíckrát silnější než u jiných antioxidantů. Pokud ho srovnáme s pravděpodobně nejznámějším antioxidantem – Vitamínem C, zjistíme, že je 6000x účinnější ve schopnosti “zhášení škodlivého singletového kyslíku.”

Foto: se souhlasem Astaforce

Není ale třeba se bát, že by silný antioxidační účinek astaxanthinu byl pro vaše tělo příliš. Jeho množství 4 mg v jednom nápoji Astaforce vychází z klinických studií, které zkoumaly jeho pozitivní účinky v množstvích od 2 do 12 mg. Optimální dávka 4 mg v jednom nápoji je tedy pečlivě zvolená a vaším tělem výborně využitelná. Astaforce nabízíme v práškové podobě v sáčcích obsahujících dávku astaxanthinu vhodnou pro každodenní pití. Není potřeba dělat jakékoliv pauzy v užívání a můžete po skončení jedné kúry ihned navázat další 4 týdenní kúrou. Stejně tak další účinné látky v nápoji – zinek, selen, koenzym Q10 jsme zvolili tak, aby vám nic nebránilo posilovat vaši imunitu celé měsíce či roky.

Astaxanthin má 3 funkční výhody oproti jiným antioxidantům:

  • Díky dlouhému tvaru molekuly dokáže astaxanthin proniknout do buňky a chránit ji zevnitř i zvenčí.
  • Astaxanthin zůstává aktivní jako antioxidant déle než jiné antioxidanty a může likvidovat více volných radikálů současně (ve srovnání s většinou ostatních antioxidantů, které mohou neutralizovat pouze jeden volný radikál a pak se vyčerpají).
  • Na rozdíl od mnoha jiných antioxidantů se astaxanthin nikdy nezmění na pro-oxidant, který je pro buňky škodlivý.
Foto: se souhlasem Astaforce

Toto jsou vlastnosti, které dělají z astaxanthinu výjimečně účinnou látku. V nápoji Astaforce je ve speciální formě, která se rozpouští ve vodě a to znamená, že se dobře vstřebává v těle. Není nutné polykat žádné tablety před jídlem či po jídle. Můžete si být jisti, že Astaforce svoji práci pro vaše tělo vždy odvede na 100%. Doporučujeme 1 sáček denně jako součást vašeho pitného režimu.

Foto: Shutterstock, se souhlasem Astaforce

Tagy:
2 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account