Myslíte si, že romantická srdíčka na nehtech jsou jen pro náctileté slečny? Opak je pravdou! Valentýnská manikúra může být něco, co budete chtít nosit i dlouho po 14. únoru. Tajemství její elegance je schované v detailech. Zapomeňte na strohý minimalismus a užijte si příchod svátku zamilovaných se vší parádou. Takže až už jste typ, který má rád všechno romantické, nebo je vaše představa dokonalého Valentýna žhavé rande s vaším gaučem a Netflixem, sepsali jsme pro vás trendy valentýnské manikúry požehnané samotným Cupidem. A pozor! Valentýn je tady již za 15 dnů, takže je právě čas objednat si termín ve vašem oblíbeném nehtovém studiu.

10 nápadů pro vaši nejromantičtější valentýnskou manikúru:

Foto: se souhlasem Nailsbycaroline / Pinterest

Černo-bílé srdce

Pokud červená ani růžová barva nejsou nic pro vás, nezoufejte! Valentýn na svých nehtech si můžete užít i coby minimalistka. Vsaďte na jednoduchý šachovnicový design a kombinaci bílé a černé barvy doplněné grafickým vzorem srdíček. Stylové, trendy a šik! 

Foto: se souhlasem Queenlynails / Pinterest

Srdcová královna

Kdo potřebujete bonboniéru, když vaše nehty mohou vyprávět ten nejsladší valentýnský příběh? Nebojte se spojit motiv srdíček, třpytivých kamínků i sladké růžové barvy a vytvořte si manikúru, kterou nejen zaujme, ale vyšle na první pohled jasné poselství. 

Foto: se souhlasem Moonlitnailartistry

Minimalistická elegance

Výrazný design nehtů rozhodně musí být pro každého. Pokud patříte mezi věčné minimalistky, ale přesto toužíte na svátek všech zamilovaných po manikúře, která tématicky zapadne, vyzkoušejte diskrétní design v neutrálních odstínech.

Foto: se souhlasem Ambieinreallife / Pinterest

Hlavně hravě

I svátek sv. Valentýna můžete brát s humorem. Pokud romantická gesta a velké pugéty růží nejsou nic pro vás, vydejte se cestou romantického a zároveň veselého designu smajlíků. 

Foto: se souhlasem Disseynails / Pinterest

Romantické vlny

Plujte na vlnách romantiky nejen při výběru svého životního partnera, ale i při výběru své manikúry. Stačí se inspirovat trendem organických tvarů a zvolit dvě až tři oblíbené valentýnské barvy.

Foto: se souhlasem Naileditbeauty / Pinterest

Sladký polibek

Samotný Amor by byl nadšený z nehtů, které vysílají sladké polibky a lásku na všechny světové strany. Díky jejich neutrálnímu základu je skvělou volbou pro všechny z vás, kteří hledají zajímavou valentýnskou manikúru, ale zároveň nechtějí příliš „divočit“. 

Foto: se souhlasem Theprogeluk / Pinterest

Hra o lásku

Zpěvačka Adele v jedné ze svých písní zpívá, že láska je hra. Inspirujte se jejími slovy a vsaďte na valentýnskou manikúru, která je hravá a stylová zároveň.

Foto: se souhlasem Paintboxnails / Pinterest

Geometrie lásky

Narýsujte to! Máte rádi čisté a jasně definované linie. Potom design květin, srdíček nebo pusinek rozhodně není nic pro vás. Na druhou stranu ostré linie geometrických tvarů nehtů snadno zjemní výběr barev. Co zkombinovat třeba vaši oblíbenou červenou nebo růžovou? Neuděláte chybu! 

Foto: se souhlasem Elleriamor / Pinterest

S jasným poselstvím

Pošlete tajný vzkaz. Tužku ani papír potřebovat nebudete. Zapojte fantazii a inspirujte se manikúrou, která to řekne doslova a do písmene za vás!

Foto: se souhlasem Heygreatnails / Pinterest

Valentýnská Francie

Francouzská manikúra je znovuobjeveným trendem, který se stává letos víc a víc populární. Proč ji neoživit právě růžovou barvou? Vaše nehty budou elegantní i šik zároveň.

Foto: Shutterstock, se souhlasem Nailsbycaroline, Queenlynails, Moonlitnailartistry, Ambieinreallife, Disseynails Naileditbeauty, Theprogeluk, Paintboxnails, Elleriamor, Heygreatnails / Pinterest

Zdroj: Wikipedia Commons

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
8 Komentářů
 1. Michaela Spalovská 1 rokem ago

  Nic pro mě, ale některé jsou moc hezké.

 2. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  Hezké nehty, ale nic pro mě, já nesnesu dlouhé nehty a mám je ráda i nalakované nenápadně….

 3. EsterNováková 1 rokem ago

  Moc se tento rok na Valentýna těším. Očekávám totiž, že se v nějaké krabičce a nebo na speciálním místě objeví https://www.eppi.cz/zasnubni-prsteny zásnubní prsten. Už se mě totiž manžel v listopadu a na přelomu prosince ptal, jestli bych si jej vzala. Chceme letět na dovolenou do Řecka, tak třeba tam? No jsem natěšená.

 4. KláraOdehnalová 1 rokem ago

  Super, já preferuji jednobarevné nehty, takže na Valentýn zvolím růžové třpytivé – budou se mi zároveň hodit k plesovým šatům.

 5. Když tedy opomenu fakt, že se mi nelíbí takto dlouhé nehty a nechtěla bych je ani zadarmo, tak některé motivy jsou pěkné, ale tak na slečny do 25 let.

 6. Romana Mlynářová 1 rokem ago

  Krásně hravé.

 7. NelaVávrová 1 rokem ago

  pěkné, jen škoda, že jich je tak málo přirozených a ženská krása začíná být jen umělá 🙁

 8. Zajímavé vzory.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account