Máte doma červený lak ještě z dob letních prázdnin? Dobrá zpráva: můžete ho využít při tvoření své valentýnské manikúry. Červená barva je sice aktuální po celý rok, ale s láskou ve vzduchu a srdíčky všude kolem nás slouží i jako nejstylovější symbol oficiálního svátku všech zamilovaných. 

I když červené nebo růžové nehty jsou během měsíce lásky sázkou na jistotu, rozhodně se nemusíte držet jen jednoho pevného odstínu. K narozeninám bůžka lásky Cupida klidně zapojte svou fantazii (nebo dejte hlavy dohromady s vaší oblíbenou manikérkou) a zakomponujete hravé detaily v podobě barevných francouzských špiček nehtů, třpytek nebo stylového ombre efektu. 

Inspirujte se nejstylovějšími nápady pro váš valentýnský nail art:

Pozlacené

Červená a zlatá jsou odstíny, které spolu vždy budou fungovat a ruku v ruce vždy vytvoří něco extra. Pokud si nejste jistá efektem metalických nehtů po celé jejich délce, neváhejte zvolit jen zlaté plátky a doplňte je oblíbeným valentýnským motivem srdíček.

Srdcové eso

Nalezení lásky je stejné jako štěstí ve hře. Připomeňte si toto staré moudro svou novou stylovou manikúrou. Srdcový motiv spolu s vašimi oblíbenými čísly navíc může mít jakoukoliv symboliku.

Slavnostní Francie

Francouzská manikúra je znovuobjeveným trendem, který se stává letos víc než populární. Proč ji neoživit právě červenou barvou? Vaše nehty budou elegantní a šik zároveň.

Veselá srdíčka

Chcete na svátek sv. Valentýna překvapit svého partnera něčím hravým a veselým? Pak je srdíčková mani s populárním motivem smailíků to pravé pro vás. 

V barvách duhy

To, že je Valentýn neznamená, že se nutně musíte držet jen červené barvy. Navíc duhovou manikúru si snadno můžete vytvořit doma s laky, které máte k dispozici. Srdíčkový motiv je už pak jen o použití šablony a vaší šikovnosti.

Barevné ombré

O ombré technice pro vaše vlasy jste už určitě slyšela, že? Pak vězte, že ji můžete využít i během výroby své valentýnské manikúry. A rozhodně se s barvami nemusíte držet při zemi. Například červená a růžová rozhodně společně tvoří silnou dvojici.

Sladké poselství

I vaše manikúra může skrývat skryté poselství pro vaší milovanou osobu. Vytvořte si nehty ve sladkém stylu cukrátek a nezapomeňte zakomponovat klíčová slova vašeho vztahu. 

Pastelová nálada

Smíchejte své oblíbené pastelové barvy dohromady a vytvořte si kontrastní manikúru s jasným poselstvím plným lásky. Detail červených srdíček se pak stane roztomilým detailem. 

Mix & match

Nemůžete se rozhodnout mezi klasickými valentýnskými symboly nebo barvami? Nevadí! Zvolte jich více najednou. Skvěle fungují pastelové odstíny spolu se „sladkými“ vzory srdíček a písmenek či krátkých vzkazů. 

Třpytivé obrácené V

Obrácené písmeno V je poctou nehtům z dvacátých let minulého století. Upgraduje tento design s třpytkami podle aktuálních beauty trendů. Pro jejich výrobu můžete použít šablonu a nebo se svěřte do péče zkušené manikérky. 

V Bondage stylu

Není romantická manikúra nic pro vás. Vyzkoušejte originální design nehtů na téma Bondage, který je inspirovaný BDSM kultem. Přidat můžete sexy pásky, plameny, portréty a propašovat i nějaký ten motiv srdíčka. 

Hlavně nenápadně

Výrazný design nehtů nemusí být pro každého. Pokud patříte mezi věčné minimalistky, ale přesto toužíte na svátek všech zamilovaných po manikúře, která tématicky zapadne, vyzkoušejte pastelová srdíčka jen na některých nehtech. Můžete si hrát s barvou pozadí nebo je naopak udělat tón v tónu.

Půlměsíční polibek

Pro období svátku všech zamilovaných nemusíte „ujíždět“ jen na motivu srdíček, ale zvolit můžete i jiné vzory. Co třeba vyzkoušet originální design nehtů s polibky. Zvolit je můžete v délce celých nehtů a nebo vsadit na moderní design půlměsíce. 

Krvácející srdce

Neprochází zrovna vaše láska šťastným obdobím? Vyjádřete své emoce podle posledních nail art trendů. Motiv krvácejícího srdce je v posledních týdnech víc než žádanou záležitostí a rozhodně něčím, co nikdo nepřehlédne.

Foto: Pinterest, archiv

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
1 Komentář
  1. Zajímavé nápady.

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account