Kdy jindy než teď v létě vytahnout ze skříně barevnou a dlouhou sukni, ve které se budete cítit jako princezna? Sluší všem ženám, velkou službu udělá postavám typu hruška (vyzkoušeno). Že nevíte, s čím ji kombinovat, abyste nevypadala staromódně nebo jako větškyně od kolotočů? Hledaly jsme za vás, nechte se inspirovat. 

Raději jednoduše
K barevné, vzorované nebo pruhované sukni volte topy raději přiléhavé na tělo, abyste vyvážila volnou sukni a byla vidět vaše silueta. V široké halence s nabíranými rukávy nebo kanýry byste působila spíš jako babička ze skanzenu. 

Perfektně se k sukni až na zem hodí bílé tílko nebo tričko. Stejně tak bych byla střídmá ve volbě kabelky. A na nohy obujte jednoduché kožené sandály. 

 

Pro minimalistky a milovnice střídmosti
Pokud zrovna neholdujete veselým barvám a vzorům, i tak se pro vás určitě najdou kousky, které při vhodné kombinaci budete moct nosit v létě i do práce (samozřejmě pokud to pracovní dress code dovolí). 

Pohoda o víkendu
Když nevíte, co na sebe na procházku do města nebo posezení s přáteli. 

Klidně i s teniskami
Když se v létě trochu ochladí, ideální je doplnit dlouhou sukni džínovou nebo koženou bundou, případně svetrem na tělo. K tomu se báječně hodí tenisky (converskami nikdy nic nezkazíte, nebojte se jich, i když vám už bylo padesát a více, naopak, budete velmi šik).
Mohla jste je vidět na přehlídkových molech a v ulicích loni, ale nosí se i letos – tylové a plisované sukně. Tak směle do nich 🙂

Náš tip z MARKETU ŽENY s.r.o.
Pořiďte si sukni s poselstvím, jež beze slov vše řekne za vás! Dlouhá sukně až na zem pomáhá ženě čerpat a uchovávat sílu Země, protože právě ze Země proudí energie a naplňuje ženu láskou, starostlivostí, citlivostí a dalšími vlastnostmi vyjadřujícími ženskost. Texty na látce budou pak formou vaší intimní komunikace. 

Foto: Shutterstock, unsplash.com, pinterest.com, archiv

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account