Šedivé vlasy dokáží potrápit každou ženu. Chodíme kvůli nim ke kadeřníkovi, barvíme je, melírujeme je, stříháme a mnohdy i vytrháváme (ano, kontroverzní řešení)… Jenže teď je tomu konec! Šedivá barva na vlasech je aktuálním hitem, který se dostal na žebříček popularity napříč všemi věkovými skupinami. Ptáte se proč? Je totiž nepřehlédnutelná! A pokud ji zvolíte v trendy střihu, můžete si být jistí, že „srdíčka“ u vašich příspěvků na sociálních sítích vylétnou do nebes. 

6 nápadů pro šedivé vlasy v každém věku

Foto: Shutterstock

Stříbrné mikádo

Ikonické šedé vlasy Diane Keaton jsou jejím poznávacím znamením už řadu let. A tahle herecká legenda se tak stala inspirací pro mnoho svých vrstevnic, ale i mladších ročníků. Navíc stříbrné mikádo je aktuálně jedním z nejvíce trendy účesů letošního léta.

Foto: Shutterstock

Polodlouhé vlasy s přiznanými odrosty

Ani mikádo, ani vlasy po zadek. Polodlouhé účesy jsou mezi ženami stále nejpopulárnější volbou a s jejich délkou nikdy chybu neuděláte. Podle kadeřnických odborníků je to jeden z nejvíce univerzálních účesů, který sluší většině typů obličeje. Okořeněný stříbrnou barvou s přiznanými odrosty ho však posouvá k novému rozměru.

Foto: se souhlasem H&M

Postupně sestříhané krátké vlasy

Cvičili jste někdy podle Jane Fonda? Pokud ne, teď je ta pravá chvíle se touto oscarovou herečkou, aktivistkou a fitness ikonou inspirovat. Nejenže aktuálně uvádí spolu se značkou H&M limitovanou kolekci sportovního oblečení H&M Move, ale ještě do kadeřnictví proudí davy lidí, kteří chtějí stejně šik účes jako má ona. Nedivíme se! 

Foto: Shutterstock

Šedivé kudrny

Máte přirozeně vlnité vlasy? Pak vězte, že v kombinaci se stříbrnou barvou se stanou naprostým ternem, které vám bude většina žen (ale i mužů) závidět. Můžete je zvolit v dlouhém i polodlouhém účesu, ale my rozhodně hlasujeme pro kratší verzi. Je trendy, šik a jen tak neomrzí!

Foto: Shutterstock

Dlouhé šedé vlasy

Výhodou dlouhých vlasů je bezesporu to, že je můžete libovolně zaplétat, točit do drdolu, vlnit, rovnat nebo nosit v sepnutém culíku. Jejich variabilita je opravdu nekonečná! A právě díky stříbrné barvě nikdy nebudou působit nudně a tuctově. Vlastně právě naopak! 

Foto: Unsplash/Ali Hajian

Šedé vlasy s ofinou

Ofina je oblíbeným zpestřením každého účesu. Může být dlouhá ve stylu 70. let, učesaná na patku nebo rovně střižená. Alfou a omegou je váš tvar obličeje a šikovné ruce kadeřníka. Ve stříbrném odstínu vlasů vynikne její textura a střih. 

Foto: Shutterstock, Unsplash, se souhlasem H&M

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account