Nezáleží na tom, zda jste již zralá žena, mladá sportovkyně nebo pečujete o malou dceru. Nehledě na věk a zájmy totiž existují věci, které mají všechny ženy společné. Jednou z nich je nutnost správného zvládnutí intimní hygieny. Ta totiž mnohdy rozhoduje o více věcech než jen těch, které jsou na první pohled patrné.  

Možná máte pocit, že na správně provedené intimní hygieně není nic složitého, nad čím by bylo nutné dlouze přemýšlet. Možná jste to ale právě vy, koho pravidelně trápí vaginální mykózy a jejich opakované návraty řešíte se svým ženským lékařem. 

Dost možná ale máte malou dceru, která trpí nevysvětlitelnými obtížemi v intimní oblasti i přesto, že máte pocit, že pro ni děláte maximum. 

Skutečnost je ovšem mnohdy taková, že právě špatně provedená intimní hygiena má na zdraví vašich intimních partií zcela zásadní vliv. 

Proto vám představujeme přípravky značky GYNELLA®, díky kterým se vaše intimní potíže eliminují. 

O značce GYNELLA® 

GYNELLA® je obchodní značkou české společnosti HEATON Healthcare Group, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti vývoje a výroby produktů pro ženy. Zvláště pak se zaměřením na přípravky spojené s řešením gynekologických, urologických a onkologických problémů. Prodej těchto zdravotních přípravků je zaštítěn certifikátem ISO 9001/2008. Kupující má tedy jistotu, že veškeré zakoupené zboží podléhá přísným kontrolám a normám. 

Pod značkou GYNELLA® najdete široké spektrum výrobků pro všechny věkové kategorie žen. V jejím portfoliu najdete také prostředky pro řešení specifických potíží v intimní oblasti. 

Proč zvolit právě značku GYNELLA®? 

Značka GYNELLA® nabízí široké spektrum přípravků pro ženy od dětství až po zralost. Všechny jsou sestaveny přímo na míru potřebám těchto žen. Díky nim vám odpadne řešení vleklých obtíží v intimní oblasti, které vám dosud ubíraly jak na fyzické, tak psychické pohodě. 

Co vám sortiment GYNELLA® nabízí? 

GYNELLA Intimate Wash 

Intimní mycí gel pro pravidelnou intimní hygienu každé ženy. Gel je díky vyváženému pH a obohacení o kyselinu mléčnou vhodný pro každodenní intimní péči. Mycí gel je možné použít i na holení intimních partií. Borovicová silice má antiseptické účinky, prokrvuje a čistí pleť. Díky svým deodoračním účinkům také zbavuje pokožku nepříjemného zápachu. 

GYNELLA® Girl Intimate Wash 

Máte-li doma malou princeznu, jistě se snažíte o ni pečovat tak, aby jí nic nechybělo. Zároveň byste své dceři ráda předala veškeré potřebné znalosti a dovednosti v péči o tělo do budoucích let. 

Právě pro tyto malé ženy je určený produkt GYNELLA® Girl Intimate Washkterý je vhodný pro péči o dívky od 3 let věku až do první menstruace. Díky šetrnému složení s šalvějí přípravek napomáhá zklidnění a dokonalému očištění citlivé dětské pokožky. Gel je také vhodným produktem jak naučit malé dívky starat se o své intimní partie.

GYNELLA® Silver Foam 

Trápí vás časté vaginální mykózy, záněty a poranění po cvičení či milování? Pak vyzkoušejte produkt GYNELLA® Silver Foam. Nejen, že obsahuje řadu účinných látek, ale také nanotechnologicky vyráběné stříbrné ionty.  Ty jsou známy nejen pro své antimikrobiální účinky, ale i v kombinaci s ostatními látkami napomáhají hojení tkání. Postižené místo je pokryté ochranným filmem, který izoluje ložisko problému od okolního prostředí. Zároveň dochází k jeho rychlejšímu hojení a regeneraci.  

GYNELLA® Natal Ferti Gel 

Pokoušíte se o miminko a stále se vám nedaří? Příčinou může být příliš agresivní pH uvnitř pochvy, které zabraňuje početí. GYNELLA® Natal Ferti Gel je vaginální lubrikační gel, který díky svému složení nastoluje v poševním prostředí vhodné podmínky a upravuje tak hodnotu pH vašich pohlavních orgánů, aby byla cesta spermií k vajíčku co nejjednodušší. 

Největšího úspěchu dosáhnete, pokud budete GYNELLA® Natal Ferti Gel používat při styku v období ovulace.  

Den, kdy se mám ráda 

Krom toho, že se GYNELLA® celoročně stará o zdraví a komfort žen všech věkových skupin je také generálním partnerem akce Den, kdy se mám ráda. Všechny registrované účastnice u stánku Gynella budou zařazeny do slosování o dárek, výherce bude vyhlášen každou hodinu při vstupu na pódiu.  

Zdroj inspirace: GYNELLA®
Zdroj obrázků: GYNELLA®, rawpixel/Unsplash.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account