Obvykle se lidé k péči o svou pleť odhodlají až v okamžiku, kdy zpozorují viditelné nedostatky. Jenže pokožka potřebuje dostatečnou hydrataci neustále. Každý den je vystavena nepříznivým okolním vlivům, které jejímu vzhledu a zdraví neprospívají.
Naše pleť po čase ztrácí svou pružnost, má hrubší povrch a postupně se vysušuje. To jsou ovšem jen základní příznaky nedostatečné hydratace a nepravidelné péče. Pokud nejsme ke svému tělu lhostejní, měli bychom co nejdříve reagovat a naší pokožce dodat potřebné živiny.
Každé roční období s sebou přináší specifické požadavky na ochranu naší pokožky. Před dopadajícími slunečními paprsky ji běžně chráníme opalovacími krémy, ale ani v parných letních dnech bychom neměli zapomínat na hydrataci. Během zimního období většinou péči o pleť více zanedbáváme. Přitom nízké teploty a studený vítr snižují výrazně produkci kožního mazu, což vede k suché a popraskané pokožce. Pokud chceme dosáhnout zdravě vypadající, pružné a vitální pleti, musíme se o ni starat za každého počasí. A co je ještě důležitější – vybrat ty správné produkty.

Mléko: Hlavní esence tělové kosmetiky Lactovit
Lactovit, španělská řada výrobků tělové kosmetiky, využívá blahodárných účinků mléka, které se stalo inspirací celé značky. Mléko, hlavní esence přípravků Lactovit, je nezbytné pro lidský organismus, ale i pro pokožku. Dodává ji vitamíny, minerály a proteiny a má důležité regenerační a ochranné vlastnosti. Díky unikátní technologii mikrokapslí LACTOSOMAS se tyto prospěšné látky dostanou i do nejhlubších vrstev pokožky a působí tak přesně tam, kde to pokožka nejvíce potřebuje. Proaktivně tak vyživují a hydratují všechny vrstvy pleti.
Sprchové gely a tělová mléka značky Lactovit jsou dostupné ve 4 produktových řadách, uzpůsobených potřebám různých druhů pleti – Lactovit Original, Lactovit Activit, Lactovit Lactourea a Lactovit Men. Mají krémovou a jemnou konzistenci, příjemnou vůni, neobsahují parabeny a jsou pH neutrální.
Suchá pleť je jednou z nejčastěji se vyskytujících typů pokožky. Je zpravidla spojena s nedostatkem kožního mazu a výraznou ztrátou hydratace. Bývá velmi jemná a občas na ni můžete zpozorovat červené stopy. Suché pokožce neprospívá přechod z teplého do chladného prostředí, nebo časté mytí. Pro tento typ pokožky jsou určeny regenerační a hloubkově hydratační krémy.

Tělová mléka a sprchové gely řady Lactovit LACTOUREA jsou ideální volbou pro péči o suchou a citlivou pokožku. Mají vysoce hydratační vlastnosti a zlepšují narušenou ochrannou funkci naší pokožky.
Kromě blahodárného účinku mléčných vitamínů, minerálů a proteinů obsahují také 10 % Lactourey, komplexu kyseliny mléčné a čisté urey. Kyselina mléčná je přirozený hydratační faktor pokožky. Pomáhá jí udržovat ochranný kyselý plášť, má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Čistá urea je pokožce vlastní látka, která se nachází ve svrchních vrstvách pokožky. U suché pokožky klesá koncentrace urey až o 50 %. Postupem času se snižuje vlastní schopnost pokožky produkovat kožní lipidy a vázat vodu. Pokožka je proto stále sušší a začínají se také objevovat jemné vrásky. Každodenním používáním hydratačních přípravků s ureou dochází k účinné rehydrataci svrchních vrstev pokožky. Díky tomu se stává pokožka hladší, vláčnější a je lépe ochráněna před vlivy vnějšího prostředí.
Tělová mléka a sprchové gely značky Lactovit mají krémovou a jemnou konzistenci, příjemnou vůni, neobsahují parabeny a jsou pH neutrální.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account