Zima je dlouhá, a možná jako já máte pocit, že v lednu už nosíte jedno a to samé a nápadů ubývá. Jenže, jaro je ještě v nedohlednu, proto je potřeba dát šatníku pár módních injekcí. Stačí si pohrát s doplňky či nakombinovat zdánlivě nekombinovatelné. Pojďme na to.
Své každodenní outfity můžete osvěžit změnou jedné maličkosti a uvidíte, jak zabodujete a kolegyně či kamarádky vás budou ihned napodobovat. Můžete začít s těmito šesti rychlými kombinacemi a ve vašem stylu spustíte malou módní vichřici.
Vyndejte pásky
Kabáty jsou velké, teplé a vejde se pod ně spousta vrstev. Tak neschovávejte sako na jaro, ale noste ho už teď. A pěkně přepásané, ať vám vykouzlí šik ženskou siluetu. Pásejte v pase.  Čím delší pásek, tím lepší, omotejte ho dvakrát, vytvořte zajímavý uzel, případně udělejte mašli.

Velký výstřih… vzadu
Že si musíte koupit další nový svetr? Tak to rozhodně ne. Jednou z nejlepších módních vychytávek poslední doby je, že si vezmete svůj svetr opačně. Ideální jsou na to svetry do véčka. Vytvoříte velmi zajímavý prvek, kterému můžete dát kapku romantiky a sexy švihu tak, že si pod něj vezmete pěkné spodní prádlo, ideálně krajkové, které bude a má být vidět. Takže braletku. Až se půjdete při romantické večeři na svátek zamilovaných přepudrovat na toaletu, věřte, nespustí z vás oči.

Čím větší, tím lepší štrasový náhrdelník
Svetr je na zimu nová halenka. Trička plní spíše funkci košilky a nejsou moc vidět. Samotný svetr to chce však čas od času osvěžit, aby outfit nevypadal stále stejně. Proto vyneste na světlo velké náhrdelníky, štrasové, barevné, všechny výrazné a dejte svetru jiskru.

Leopard v zimě
Má teplou srst, určitě mu nebude zima. Mít v šatníku jednu věc s leopardím vzorem, máte vyhráno a nikdy vás nezklame. Zejména boty nebo kabelka. Ať budete mít sebenudnější, jednodušší outfit, připojíte-li leoparda, stává se z vás ihned módní šelma, která má styl.

Síla rocku
Jen je vyhrabte z pod skříně. Trička s nápisy vašich rockových kapel, jejichž koncerty jste si nenechala ujít. Pěkně je vyžehlete a oblečte. Ideálně k úzké elegantní sukni. Může být i flitrová, nebo kožená. Celebrity si v nich vykračují i po červeném koberci, tak proč vy byste nemohla i po tom vašem šedém kancelářském. Energie proletí kanceláří jako tajfun.

Armáda v černé
Černé šaty se nosí i v zimě, se silnějšími silonkami a kozačkami, ale s čím je stále kombinovat? S vojenskou khaki bundou vypadají malé černé skvěle. Shodíte přílišnou eleganci, ponecháte si styl, a ještě vám bude teplo. Pod kabát se vejdou oba. Volte jednoduché delší náhrdelníky a nedbalé účesy.

Foto: archiv Petra Kubalová, archiv firem, Pinterest.com, shutterstock.com
 

Tagy:
1 Komentář
  1. NelaVávrová 6 měsíců ago

    Krásné kousky.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account