Na náš život má velký vliv, co jíme, pijeme, jak žijeme, jak spíme a odpočíváme a zda se hýbeme. Stejně tak je důležitá očista. Pokud má tělo správně fungovat, mělo by být bez toxinů, těžkých kovů a také se správně fungující mikroflórou a zažíváním.
Co dělají s tělem toxiny?
Jsou to látky, které se dostávají do našeho těla přes jídlo a pití, vzduchem (hlavně v průmyslových oblastech nebo blízko cest), přes nezdravé zlozvyky – alkohol, kouření, drogy, přes uměle vytvořené výrobky na péči o tělo, přes léky a jiné způsoby léčby. Nejvíce trpí játra a ledviny, imunita je oslabená, jsme podráždění a unavení, chce se nám spát, máme zažívací problémy, bolesti hlavy. Tělo si samo dokáže toxiny vyrábět, hlavně pokud nefungují některé orgány správně. Tyto špatné látky dokáže produkovat i stres, obava, negace a deprese.
Co dělají s tělem těžké kovy? 
Mezi takové kovy patří například: arsen, rtuť, olovo a kadmium. Olovo je karcinogen a způsobuje v těle patologické jevy. Ukládá se v kostech, játrech, ledvinách a ničí i další životu důležité orgány. Rtuť poškozuje nervovou soustavu, také játra, ledviny a spouští mnoha onemocnění, prostupuje kůží a velmi rychle se dostává do těla. Kadmium dýcháme (například ze splodin z aut, hnojiv a postřiků.). Trpí dýchací soustava, také ledviny, játra, srdce. Arsen je pro tělo jed. Je to karcinogen. Poškozuje postupně všechny orgány v těle.

Detoxikace všeobecně patří k očistným procesům, které pomáhají zbavit tělo škodlivin
Pro detoxikaci je důležitý správný pitný režim, pít dostatek tekutin, jelikož odpadní látky odchází močí z těla ven. Bylinky jsou účinnou podporou pro maximální čištění a zbavení toho, co tělu škodí.
Například: ostropestřec (pro podporu činnosti jater). Zelený čaj na číštění, posílení imunity a na povzbuzení. Kopřiva čistí a je močopudná. Pampeliška posiluje činnost jater a ledvin. Také citron nebo česnek podporují vypuzování odpadních látek z těla pryč. Lichořeřišnice působí jako přírodní antibiotika, je močopudná a velmi účinná.

Detox nasaďte po očkování, léčbě antibiotiky, chemoterapii
Nemocem se nikdo úplně nevyhneme, léčba je lekdy nevyhnutelně spojena s užíváním chemických medikamentů. Není žádným tajemství, že tento způsob léčby našemu tělu způsobuje celkové oslabení imunity a dává mu pořádnou lekci v podobě toxinů a těžkých kovů. Už se nemlčí o tom, že mnozí na tento způsob léčby reagují těžkými alergiemi, mají zničenou střevní mikroflóru, zažívací problémy, horečky, že mnohdy ve spojitosti s tím dostali další nemoc, protože oslabené tělo neumí zareagovat autoimunitou. 
Bojíme se, nevíme, co je nebo není pro nás správné. Neumíme si poradit se zákeřností některých nemocí, které jsou důvodem pro smrt nebo způsobují ochrnutí a celkové vyřazení ze života. Snažíme se hledat řešení, čteme různé informace na internetu a v knížkách, ptáme se lékařů a sledujeme pořady v televizi. Hledáme neustále odpovědi na otázky, týkající se života.
Královna bylinný elixír
Stimulujte detoxikaci těla na maximální možnou úroveň. Ostropestřec obsahuje vysoký podíl silymarinu, který podporuje jaterní činnost. Klanopraška patří mezi nejcennější harmonizátory lidského organismu. Stimuluje činnost jater, jedná se o silný antioxidant. Lékořice chrání před oxidativním stresem a podporuje jaterní činnost. Guarana je bohatá na přírodní kofein, který snižuje únavu a vyčerpání. Zelený čaj povzbuzuje jak fyzicky, tak psychicky. Snižuje únavu a povzbuzuje organismus.
Ta bezradnost je pro některé lidi zničující. Hlavně při rozhodování kolem dětí. Co je a co není správné? Co může a nemůže ublížit? Co škodí a neškodí zdraví? Ublížíme svým rozhodnutím sobě nebo druhému? Jak se máme rozhodnout?

Život bez (léčivé) chemie?
Jedna strana tvrdí, že očkování, antibiotika a chemoterapie je jediné řešení a velmi důležité pro záchranu života. Druhá strana se brání a bojuje za své právo volby.
Zase vznikají otázky: Když se budeme vyhýbat povinnému očkování, nezačnou se šířit nemoci rychleji? Neobjeví se opět pravé neštovice, záškrt, černý kašel a plno jiných zákeřných nemocí? Jak zjistíme pravdu? Jak už to bývá, je někde uprostřed. 
Jsem moc ráda, že zatím jsme u nás v rodině žádné boční projevy po očkování nezažili. A to mluvím i o očkování proti klíšťové encefalitidě a chřipce. Antibiotika jsme používali doma jen v krajních případech (mimo penicilinové, na které nám vznikla silná alergie) a hlavně se snažíme řešit nemoci přírodními antibiotiky a dodržujeme řádnou prevenci. I když mi vrtá hlavou, proč třeba syn od mé kamarádky musel dostat zpětnou reakci na antibiotika a ta mu spustila těžkou epilepsii, se kterou bude bojovat celý život.
Foto: Shutterstock, Pixabay.com
 
 
 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account