Která z nás by nestála o dokonale hladkou a hydratovanou pokožku těla… Že to zní spíše jako sen? Pak pro vás máme dobrou zprávu – proměnit jej v realitu není tak těžké. Stačí najít toho pravého spojence.
A právě tím je tělové mléko Nutritive od švédské značky kosmetiky Barnängen. Čím je tak unikátní a jak se osvědčilo našim testerkám, které dostaly příležitost jej vyzkoušet v rámci našeho testování?
Ovoce, které pokožce svědčí
Už jste někdy slyšeli o ovoci jménem ostružiník moruška? V našich zeměpisných šířkách není příliš rozšířené, i když na některých českých zahradách byste jej nejspíš již také našli. Nejvíce se ale ostružiníku morušce daří na severní polokouli, především v arktických oblastech a tajgách. A tak není divu, že ve Švédsku se jedná o známé a oblíbené ovoce.
Ovšem považovat ostružiník morušku jen za pochoutku či okrasu zahrad by byla chyba. Tahle rostlinka v sobě skrývá i řadu látek, jež prospívají naší pokožce. A tak není divu, že si jej jako jednu z hlavních ingrediencí vybrala i švédská značka Barnängen, jež z ní udělal „hvězdu“ své pečující řady Nutritive, do které patří i zmíněné tělové mléko z našeho testování.
Kromě výtažků z ostružiníku moruška pak tělové mléko Nutritive obsahuje také speciální přísadu Cold Cream, který pečuje o pokožku a dodává jí potřebnou hydrataci a výživu. Společně tato kombinace vytváří ideální složení pro pevnější a silnější pokožku celého těla. Jak už je u kosmetiky Barnängen zvykem, má tělové mléko Nutritive veganskou recepturu a obsahuje 95 % přírodních složek.
Favorit číslo jedna
„Tělové mléko Barnängen mě naprosto nadchnulo. Krásně voní, i po 12 hodinách po nanesení na kůži cítím vůni, jako bych se navoněla. Velmi dobře se tělové mléko vstřebalo, prakticky okamžitě. Je to lehká textura. Navíc mléko je bez silikonů a má veganskou recepturu. 95 % ingrediencí je přírodního původu. Což je v dnešní době dosti preferovaná a vyhledávaná informace. Dávkování pumpičkou mi vyhovuje. Celkový dojem perfektní a na 100 % bych mléko doporučila kamarádkám,“ chválila testerka Petra.

„Mám extrémně suchou pokožku a již po prvním použití mléka mě překvapila nejen jemná a příjemná vůně, ale hlavně to, že tělové mléko opravdu hydratuje do hloubky, a to prakticky okamžitě. Nezanechává na pokožce mastný film, ale ihned se vstřebává a po použití mám pouze jemnou pokožku. Za mě favorit číslo jedna. Vřele doporučuji,“ přidala se testerka Denisa.
„Toto mléko mne zaujalo příjemnou jemnou vůní. Veliké plus je i konzistence – je řidší než mléka, která jsem měla doposud, a tato konzistence mi velmi vyhovuje. Roztírání je velmi snadné, rychlé a ihned mám krásně jemnou a vyživenou pokožku těla. Mléko na pokožce nelepí, což u některých jiných značek je velmi nepříjemný pocit. Pumpičku už beru u takového typu produktu jako samozřejmost. Mléko Nutritive je cenově velmi dostupné. Za mne naprostá spokojenost,“ nešetřila nadšením testerka Katka.
Foto: Barnängen

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account