Máte v oblibě přírodní kosmetiku a v péči o pleť vás už skoro nic nepřekvapí? A slyšeli jste už o kadidle a jeho skvělých účincích na pokožku? Asi se budete divit, ale nejde o žádnou horkou novinku. Kadidlový olej je jeden z nejstarších beauty produktů na světě a používaly ho už vznešené dámy ve starověku.

Kadidlo se už tenkrát primárně používalo jako vykuřovadlo k provonění a čištění prostor. Velmi brzy se přišlo na to, že olej z kadidlové pryskyřice má také skvělé účinky na kvalitu a vzhled pleti. Kadidlovému oleji se začalo říkat král olejů a přírodní kolagen. Tenhle zlatavý hedvábný olej s jemnou strukturou si prý na pokožku natírala i královna Kleopatra a určitě si ho zamilujete i vy. Nádherně voní, zlepšuje kvalitu pleti, podporuje regeneraci kožních buněk a působí na obnovu kolagenových vláken. Je také silně protizánětlivý. Pleť je už po prvním použití kadidlového přírodního oleje sametově hebká na dotyk a glow efekt zaručený.

Foto: se souhlasem Luban

Nejkvalitnější kadidlo na světě pochází z Ománu, kde v neporušené horské přírodě divoce rostou kadidlovníky posvátné Boswellia sacra. Kadidlo se sbírá tradiční metodou, tak aby si zachovalo co nejvyšší kvalitu a stromy zůstaly zdravé. Získává se šetrným naříznutím kůry stromů, ručním sběrem a tříděním ztuhlých kapek pryskyřice. Z těch se pak vyrábí vzácný voňavý olej. Za krásnou vyživenou a regenerovanou pletí nemusíte cestovat až na Arabský poloostrov.

Česká firma Luban pro vás z Ománu dovezla a zpracovala ten nejkvalitnější jemný kadidlový olej, který je základem bezvodé kadidlové kosmetiky Luban. Ve spojení s účinky dalších kvalitních olejů, extraktů z mořských řas a squalanu představuje kadidlový olej jedinečnou luxusní péči. Můžete se rozmazlovat kadidlovými pleťovými oleji Luban přesně podle toho, co vaše pleť právě potřebuje. Kadidlový pleťový olej Luban – vyživující dokonale regeneruje a vyživuje pleť, dodává jí pružnost a minimalizuje drobné vrásky. Kadidlový pleťový olej Luban – hydratační zabraňuje ztrátě vlhkosti, sjednocuje tón pleti a redukuje pigmentové skvrny. Dokáže také napravit poškození způsobené slunečním zářením.

Foto: se souhlasem Luban

Pro dokonalé využití všech benefitů kadidlového pleťového oleje musíte vědět, jak ho správně použít. Olej může totiž paradoxně pleť i vysušovat. Pleťové oleje je proto nejlepší vždy nanášet na vlhkou a očištěnou pokožku, napodobíte tak přirozený mechanismus pleti. Pro začátek zkuste olej použít jen několikrát týdně, nebo přidat pár kapek do vaší běžné péče. Můžete také zkusit opačný postup a olej nanést až na vrstvičku vašeho oblíbeného krému. Nezapomínejte ani na důležitou hydrataci pokožky zevnitř, tedy pitný režim. Díky velké koncentraci účinných látek je potřeba nanášet jen malé množství oleje. Výborně se vstřebává a nezanechává mastný pocit, jen zdravou rozzářenou pleť. Kosmetika Luban představuje exkluzivní péči v té nejčistší podobě.

Neváhejte objevit účinky kadidlového oleje i vy a zapojte se do našeho testování ZDE.

Foto: se souhlasem Luban

Foto: se souhlasem Luban

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account