Rozhovor, který rozděluje diváky minimálně na dva tábory. Jedni si klepou na čelo a zpochybňují každé druhé slovo, druzí se zájmem naslouchají a přejí si klidný porod opravdu zažít. Další díl podcastu #dolebezstarosti a vášnivá diskuse může začít.

#dolebezstarosti je série rozhovorů týkající se intimního života ženy. Moderátorka Gynella zve k sobě do postele hosty, kteří mají rozhodně co říct a pokládá jim otázky, na které by se nejedna žena zeptat styděla. Inu a proto to dělá. Ptá se, a to nejen za dámy, ale také za pány, vždyť se jich to týká také.

Podruhé a rozhodně ne naposled

Máme obrovskou radost, že s námi do postele skočily opět holky z projektu Porod je krásný. Mají tolik zajímavých informací, že by se daly poslouchat hodiny. Petru s Kateřinou jsme vyzpovídali na téma přípravy na porod už v 6. díle, určitě doporučujeme začít nejprve s ním.

Hypnoporod v praxi

O čem to bude tentokrát? Nejprve se dozvíte o hypnoporodu, o technikách a metodách, které Petra s Kateřinou předávají těhotným ženám na svých kurzech, aby jim pomohly zažít opravdu krásný porod. Nemusíte hledat speciální porodnici se speciálně upraveným porodním sálem, stačí připravit sama sebe a tím změnit celý svůj zážitek z porodu. Fakt to jde!

Bez ostychu

Mít strach z porodu je naprosto přirozené, obzvláště v případě prvorodiček. Nelze zpochybnit, že se jedná o dost možná největší a nejintenzivnější událost v životě ženy (ano, bude to pravděpodobně i bolet), ale je nešťastné vyčkávat na porod a trnout u toho strachy. Pokud do této skupiny žen patříte, tento díl podcastu si rozhodně poslechněte. Dodá vám pocit pohody, klidu a ubezpečení, že porod může být skutečně krásným zážitkem. Důležitá je příprava, s tou můžete začít hned teď tím, že si Petru s Kateřinou poslechnete a ani nemusíte být těhotná.

Tip redakce: Pokud chcete, zapojte i svou drahou polovičku nebo kamarádku, nemusíte na to být nutně sama!

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account