1513

Nazujte si střevíčky, oblečte si ty nejkrásnější šaty a oprašte taneční kroky! Plesovou sezónu zahajuje již v září Ples Karlín Spojuje. Jedinečná akce, jež má být nejen připomínkou tragických povodní, které před 20 lety zasáhly Prahu a s ní i Karlín, ale také oslavou a podporou mezilidských vztahů na místě, z něhož se postupem let stala nádherná a přátelská čtvrť. Buďte u toho spolu s námi!

Na co se můžete těšit na Plese Karlín Spojuje?

Bohatý kulturní program odstartuje kapela Jazzpot a k tanci vás vyzve taneční mistr a účastník StarDance Michael Petr. Vystoupí hvězdy českého popu a na přehlídkovém mole budete moci vidět přehlídku svatebních šatů za doprovodu česko-norské skupiny We Are Domi. Celým večerem vás pak bude provázet legendární duo Jana Paulová a Václav Vydra. 

Foto: se souhlasem spojujeme.cz pod záštitou Prahy 8

“Myslím si, že je na Praze 8 akcí jako taková velice málo. Proto jsem se rozhodl uspořádat ples Karlín Spojuje, který má za úkol utužit a prohloubit mezilidské a obchodní vztahy zejména v Karlíně. Výtěžek z plesu, tomboly a charitativní dražby poputuje Alianci žen s rakovinou prsu. Proč jsem zvolil zejména Alianci? Tento příběh se dozvíte na našem plese u debaty, kterou si pro Vás připravujeme. Také bychom si touto akcí chtěli připomenout mimo jiné i tragické povodně, které zasáhly Prahu před 20 lety, společně s výstavou, jež nám poskytuje Městská část Praha 8. Jsem rád, že mi společnost Spojujeme umožnila v prostorách Spojky Events a Spojky Karlín tuto akci pořádat,” říká organizátor Filip Polanský

Co si obléknout na Ples Karlín Spojuje? 

A teď zbývá už jen to nejdůležitější: vybrat si své vysněné plesové šaty! Dress code pro letošní Ples Karlín Spojuje zní Creative Black Tie. Co si pod tímto pojmem představit, abyste dodrželi všechna pravidla? 

Jak už napovídá označení „Creative“, jedná se o nápaditější podobu klasického Black tie neboli velké večerní. Cílem je šokovat, odlišit se, vypadat zajímavě, předvést to nejlepší z vás a zároveň dodržet formální vizi organizátorů. 

Foto: se souhlasem spojujeme.cz pod záštitou Prahy 8

Dress code: Creative Black Tie pro muže

Smoking by se měl stát nejlepším přítelem každého muže! A pokud žádný v šatníku nemáte, neváhejte si ho zajít půjčit do půjčovny. V dnešní době najdete v mnoha společenských prodejnách obrovský výběr krásných kousků, které personál upraví na míru každého jejich nositele. Vaším hlavním úkolem je ale nesplynout v davu, proto smoking sám o sobě stačit nebude. V této chvíli se o slovo hlásí kreativní doplňky! Můžete svůj model vyšperkovat výraznými manžetovými knoflíčky, motýlkem nebo barevnými ponožkami. Ale pozor – mezi nevkusem a stylem je vždy opravdu tenká linka! 

Dress code: Creative Black Tie pro ženy

Základem vašeho outfit by se měla stát dlouhá večerní toaleta. V případě Creative Black Tie se ale rozhodně nemusíte bát výrazných barev, potisků nebo rafinovaných výstřihů. Povolené jsou v tomto případě i smokingy pro dámy. Svou módní osobnost můžete vyladit pomocí šperků a výrazných doplňků. Neváhejte vsadit na nápadné náušnice, velké náhrdelníky, čelenky do vlasů nebo jiné efektní vlasové ozdoby. 

Inspiraci najdete v naší galerii:

Ples Karlín Spojuje 2022

Kde? Spojka Events & Spojka Karlín v budově Praga Studios

Kdy? 24.9. 2022 od 18 hodin

Foto: se souhlasem spojujeme.cz pod záštitou Prahy 8

Foto: Shutterstock, se souhlasem spojujeme.cz pod záštitou Prahy 8

Zdroj: spojujeme.cz

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account