Jak už to bývá, když snažíme posunout jiným směrem, staré věci mohou vystrkovat drápky. Možná tento týden budeme muset vybírat, oč v životě máme bojovat, co je pro nás důležité -a co (už) ne.

Co je pro nás dobré a co ne? A na tu otázku si tedy odpovědět opravdu drsně, od SEBE, ne od toho, co od nás čeká okolí. V úvahu můžeme vzít LASKAVOU NABÍDKU, která nás tento týden potká, je jako náhoda, která nám má ukázat cestu, něco, do čeho se „zamilujeme“ a rozsvítí nám to život. Klidně drobnosti.

Staré drápy, děsy, špatné sny, tahání zpět do nevyhovujícího máme rázně odmítnout, pustit na povrch všechny city, bolesti, vykřičet tu minulou bolet, odtruchlit, co bude třeba – a jít opravdu dál.

Kde je taková oblasti uvidíme, protože se nám může totálně zhroutit, hrouti, bolet, samá špatná náhoda, prostě budemem nuceni to všechno dát do rovnováhy, což se může dít právě tím, že to porazíme, opustíme, rázně vyřešíme…

Jsme konfrontováni s minulostí nebo s trápeními, která tu byla delší čas. A bude na nás ten boj vyhrát. Vyplatí se to, protože víkend ukáže, co je výhrou v tomto souboji…

 

Zdroj/autor a foto: Renata Petříčková

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account