Ranní nevolnosti, nepopsatelná chuť k sexu, vypadávání a časté maštění vlasů, lámání nehtů, špatná pleť – vysušená nebo naopak moc mastná (akné), citlivý čich, zvláštní chutě, (tloustnutí)… Znáte to, jasné příznaky těhotenství…  Že ne? Já vlastně taky ne… 
 

Ranními nevolnostmi to většinou začíná. Ne. Špatně. Sex. Sexem to vždycky začíná a ten tedy nepopírám. Ale těmi nevolnostmi to pokračuje, jenže.. Je to vždycky tak?

Já jsem jeden, snad z mála případů, kdy ne. Asi jsem vyjímečná. (Cítím se tak) Příroda to takhle prostě chtěla. Čtyři měsíce jsem neměla naprostou páru o tom, že “jsem v tom”. Nic z těch příznaků jsem neměla, naopak, sex mi byl nepříjemný, vlasy zhoustly, nehty se zpevnily a pleť jen zářila. Jen možná to poprsí a pupík povyrostly (no div se ve 4.měsíci, žejo).

Každopádně, já si jela stále to svý – popíjeníčko s kamarádama a cigárko k tomu. Můj život byl jedna velká párty. Fakt, že jsem těhotná, jsem si připustila až poté, co mi to oznámila doktorka, která se mimochodem strašně divila, proč jsem nepřišla dřív. (Ale sakra já to nevěděla!) Takže lidi, je to možné, protože nakonec “nic není nemožné.” 

No a takhle začal náš příběh jménem Izabela. A řeknu Vám, je to mnohem, mnohem lepší než kdejaká párty. Protože tahle “párty”, ta nikdy nekončí.

 

 

A moje rada nakonec? 

“Poslouchejte a vnímejte své tělo, protože pak vám to vrátí i s úrokama.” 😀
 

 

 

♥Terez
@outriteruna

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account