Tohle je nekonečný příběh. Pořád hledat ponožky… Teda byl…

 

 Znáte to?  Ztrácely se v pokoji při převlékání, pračka si ponožku dávala jako zákusek, při sušení to zdlouhavé a neoblíbené kolíčkování a nakonec z hromady černých ponožek vybrat ty, které k sobě patří. A když už se toto náhodou podařilo, nakonec většinou nikdo nepoznal, které černé klubíčko jsou zrovna jeho ponožky. 

 

 Já jsem druhou ponožky občas našla zahrabanou v záhoně na podzim při rytí zahrady. Našim pejskům asi ponožka voněla tak si ji chtěli schovat jako suvenýr. 

 

Tomu je naštěstí už konec. Jak je to jednoduché, tak je to geniální. 

 

Narazila jsem  na speciální sponu, která udrží ponožky pěkně u sebe jak při praní, sušení v sušičce případně na prádelní šňůře. Navíc pokud máte ve skříni možnost ponožky pověsit tak ušetříte i místo v zásuvce. 

 

 Takže je konec speciálního košíku osamocených ponožek a hlavně toho nekonečného skládání ponožek do sebe. 

 

Další výhodou je, že spony jsou v 6 různých barvách tak už je dost hádání o tom čí jsou které ponožky. Každý člen domácnosti může mít svoji barvu a tak se lehce pozná kdo je majitelem. 

 

Tomu říkám pecka!!!

 

Fakta o sponě na ponožky:

  • vyrábí se v 6 barvách vždy po 10 kusech v sáčku – červená, modrá, žlutá, zelená, růžová, šedá, případně lze zakoupit kombinace všech barev v jednom sáčku.
  • Podle barvy spony bude bude na první pohled jasné, komu ponožky patří
  • český výrobek
  • snese teploty až 95°C
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account