Ráda bych vám představila kůru Nioxin 5 (vhodná pro mírné řídnutí, normální až silné vlasy, nebarvené), kterou se mi podařilo vytestovat tady na Ženy s.r.o.. Je zaměřená proti padání a pro podporu krásy vlasů a všeho možného, co vás jen v souvislosti se zdravými vlasy napadne.

A jak tuto péči zatím vnímám?

Nejdříve k samotným výrobkům:

Šampon má gelové skupenství, je průhledný a voní tak mentolově. No, voní… mně to zrovna moc příjemné není, ale u této „praktické“ kosmetiky se asi nedají nějaké úžasné květinové parfemace očekávat. Pěkně pění, stačí ho docela málo, vlasy jsou po něm vyživené a nejsou vysušené.


Kondicionér (revitalizér) je o něco krémovější, bílý, také voní mentolově. Nanese se na pár minut, pak smyje. Musím mu vystřihnout obrovskou poklonu za to, co udělá s vlasy. I když to nikde výrobek neslibuje, vlasy mám hezky rovné i bez žehličky a dalších pomůcek a hlavně rozčesávání vlasů jde snadno, bez trhání, no skoro se rozčesávají samy. Takhle šikovný kondicionér jsem ještě neměla. Jen tedy ale zase ta vůně jak zubní pasta… asi jsem zhýčkaná.

Ošetření pokožky je taková malá lahvička se „stříkátkem“, pořádně promícháte, sundáte víčko a jdete na to. Nastříkáte přímo na pokožku hlavy ze vzdálenosti cca 2 cm, trochu vmasírujete a je to. Neoplachujete. Nedá mi to a znovu se musím vyjádřit k „vůni“ – tento produkt mi nevoní už vůbec, necítím ani ten mentol, spíš něco prostě divného, naštěstí to brzy vyvane a za ty sliby, co to s mými vlasy udělá, jsem ochotná to nějak zkousnout.

Jak produkty fungují:

Jak už jsem zmiňovala, používám zatím něco přes týden. Kromě snadného rozčesávání vlasů s Nioxin kondicionérem jsem zaznamenala i menší množství vypadaných vlasů při česání. Je jen otázka, jestli mi to tak nepřijde proto, že to tolik sleduji nebo to není způsobeno i tím, že jak se vlasy krásně rozčesávají, tak si je „netrhám“.  Při prvním shrnutí tedy můžu říct jen to, že moje vlasy jsou po produktech krásné, lesklé, jednoduše se češou a jsou takové umírněné, tím myslím, že se mi všelijak nekroutí, nekrepatí a tak podobně.

Zatím mohu tuto řadu jen doporučit.

Brzy se můžete těšit na další report, tentokrát už z delšího používání této kůry pro krásné vlasy.
Více postřehů naleznete i na mém blogu http://drzazrzka.blogspot.cz/

Zkoušela jste některá tuto kůru a jaká je vaše zkušenost? Za mě dávám palec nahoru!

Zdroj foto: Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account