Proměňte svou postavu a najděte cestu k dokonalosti: Příručka Jany Krátké

“Každý člověk může mít takové tělo, jaké si přeje. Proporce tvořené individuálními šířkami a délkami kostí sice nezměníte, ale křivkami svalů dokážete snadno vytvořit iluzi graciézní a pevné postavy s pěkně tvarovanými rameny, úzkými boky a sexy kulatým pozadím.”

Nevěříte? Je to tak. Víte, že je čas něco změnit, vypadat lépe a cítit se lépe? Cesta do plavek pomáhá začít. Během čtyř týdnů si můžete vyzkoušet jídelníček pro vaši váhovou kategorii, trénovat dle doporučení zkušené fitness instruktorky Jany Krátké, která má se změnou své vlastní postavy velké zkušenosti, a dozvědět se i mnoho zásadních informací o fungování svého těla.

Víte, jaký typ postavy jste právě vy (endomorf, mezomorf, nebo ektomorf) a jak jste na tom s množstvím svalů a podkožního tuku? A co byste mohly pro své tělo udělat, abyste dosáhly těch nejlepších možných výsledků, co se týče celkového dojmu z tvaru vaší postavy?
Na následující třetí týden je pro vás opět připraven i pracovní list, kde si můžete odpovědět na tyto otázky, které vás motivují ke zlepšení vaší kondice. Nic není předem dané a vy můžete se svou postavou opravdu kouzlit. Je to jen na vás.
Více informací na toto téma najdete také v knize Jany Krátké a Agáty Prachařové – Agátina cesta k dokonalé postavě.
Vše potřebné na třetí týden vaší proměny najdete ZDE.

Více o akci se dočtete ZDE.

Rozhovor s Janou Krátkou, výživovou poradkyní a instruktorkou fitness, která pro vás tento program připravila
Jak pracovat s Cestou do plavek
Jak trénovat 

 

Sledujte Cestu do plavek, najdete ji také na facebooku.
Zajímáte se zdravý životní styl? Další články najdete ZDE.

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account