Mozek se skládá z esenciálních mastných kyselin, převážně z DHA a EPA. Nejdůležitější je DHA, které je v mozku 20krát více než EPA. Aby mozek optimálně fungoval a vyvíjel se, potřebuje pravidelný příjem DHA omega-3 mastných kyselin.
Žvýkací kapsle ve tvaru rybičky. Sladké, slazené přírodním sladidlem z rostliny stévie, zcela bez rybího odéru. Vyvinutý pro ty, kteří mají obtíže s rybí chutí či obecně s polykáním kapslí.
Díky mimořádně vysokému obsahu DHA omega-3 mastných kyselin podporuje především zdravý vývoj a funkci mozku (vhodné pro těhotné, děti i seniory), navíc obsahuje vitamíny A, D a E.
Omega-3 mastné kyseliny, které si savci nemohou v těle syntetizovat, jsou důležité pro lidský metabolismus. Pozitivní účinky jejich užívání ve formě doplňků stravy na lidský metabolismus jsou neprůkazné, ale mohou mít pozitivní efekt na správnou funkci očí, mozku a srdce.

Závěr: Přes tato všechna doručení dětem rybičky nezachutnaly. A já jako dospělá žena chápu, že omega-3 mastné kyseliny jsou důležité, tak užívám každé ráno 2. Celé je polykám. Při rozkousání rybá pachuť je z nich cítit.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account