196

     Toto sérum zeštíhluje siluetu a zpevňuje a zjemňuje pokožku.
Výtažek z mangostanu působí na třech úrovních a zajišťuje tak kompletní zeštíhlující účinek: zabraňuje hromadění tuků, stimuluje mikrocirkulaci v pokožce a napomáhá tak odvodnění a zpevňuje pokožku díky stimulaci tvorby kyseliny hyaluronové.
Pokožka je okamžitě hladší a má viditelně lepší vzhled. Den po dni je silueta štíhlejší a pokožka podstatně pevnější.
Již po prvním měsící používání byl prokázán zeštíhlující účinek u žen (88 %). Zpevňující účinek prokázán u 87 % po 28 dnech používání.
 
     Určitě bych nepsala tento článek, pokud bych neměla žádné zkušenosti s tímto přípravkem. Krátce po pravidelném používání a to ráno a večer jsem zjistila, že mi zeštíhlel pas, pak s údivem se mi pěkně vytvarovalo břicho, zpevnilo a získalo lepší vzhled. Podotýkám, že jsem před několika lety zhubla, takže nemám nadváhu, ale snažím si hlídat postavu, neboť jsem již ve věku stáří (70 let), takže to bylo opravdu velmi velké překvapení, že toto sérum má skvělé účinky i v tomto pokročilém věku. Samozřejmostí je u mě zdravá strava a hodně pohybu.
 
     V dnešní době je již na trhu spoustu takto účinných přípravků, které skutečně dokáží tělo krásně zeštíhlet, záleží jen na každé z nás, co se nám osvědčí nejvíce.
 
     Přeji všem hezké dny.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account