Zkuste to jinak: Tradiční jídla na vaší cestě k dokonalé postavě

Chcete zpevnit postavu, zdravě a vyváženě jíst a ještě k tomu i na léto zhubnout? Jídelníček na další týden i s nákupním seznamem a všemi recepty je tady pro vás.

„Hubnutí je především otázka stravy. Bez změny jídelníčku můžete své tělo sebevíc zatěžovat sportovní aktivitou, ale své výsledky uvidíte minimálně,“ říká výživová poradkyně a instruktorka fitness Jana Krátká, která pro vás recepty a celý jídelníček v rámci výzvy Cesta do plavek připravila.
Nečeká vás žádný tuňák z konzervy ani stále se opakující kuře s brokolicí či populární „fitness“ pečení s medem, stévií a kokosovým olejem… Můžete pracovat i s naprosto běžnými potravinami v různorodém provedení.

Na čem je postaven jídelníček Cesty do plavek?
„Jen těžko jsme odhadovali, kdo je typická uživatelka naší výzvy, takže jsme se zaměřili na nastavení vyváženého množství základních živin a to tak, aby vše navíc směřovalo k šetrnému hubnutí,“ vysvětluje Jana Krátká. „Při takovémto anonymním zacílení uživatelky samozřejmě není možné zohlednit osobní specifika každého člověka, což je obvykle základ úspěchu, ale i tak se každý, kdo tyto jídelníčky vyzkouší, může výrazně posunout tím správným směrem,“ dodává.

Jana nechtěla ženy zatěžovat žádným počítáním makroživin u každého pokrmu a udělala to za nás, takže právě tímto způsobem  e-kuchařky na 4 týdny vznikly. Každý pokrm v jídelníčku je tedy takto rozpočítaný a z potřebného množství živin pro jednotlivé hmotnostní kategorie ( 50, 60, 70, 80 a 90 kg) je odvozeno i množství konkrétní potraviny. „Zkuste si spočítat množství bílkovin, sacharidů a tuků pro jednotlivé hmotnostní kategorie v kterémkoli dnu. Vyjdou vám pokaždé prakticky totožná čísla,“ říká Jana.
Jíst běžné potraviny není nic špatného. Pochutnáte si a přitom i zhubnete

S Cestou do plavek vaříte skutečně pohodlně, prakticky, rychle a tradičně. Nejedná se o žádné „fitness módní úlety“, ale běžné normální jídlo. Vyzkoušejte si recepty z e-kuchařky a zjistíte, že jíst tradiční potraviny není nic špatného. V tom spočívá také jedinečnost tohoto přístupu. Vychází se zde ze zvyklostí naší kuchyně.

Dokonce si i dostatečně smlsnete na zdravých dezertech. Nic vám není upřeno, stačí vědět, jak na to. 😀 Poznejte na vlastní kůži, že pokud chcete zlepšit svou postavu, není hned nutné obrátit svůj tradiční jídelníček o 180 stupňů.

Stáhněte si jídelníčky i s recepty:
Kuchařka 1
Kuchařka 2
Kuchařka 3
Kuchařka 4

Více o akci se dočtete ZDE.
Rozhovor s Janou Krátkou, výživovou poradkyní a instruktorkou fitness, která pro vás tento program připravila
Jak pracovat s Cestou do plavek
Jak trénovat 

 

Sledujte Cestu do plavek, najdete ji také na facebooku.

Zajímáte se zdravý životní styl? Další články najdete ZDE.

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account