Není to tak dlouho, co jsem se setkala s kamarádkou a ta mi říká – máš v pořádku mikrobiom střev ??? Nevěděla jsem o čem mluví, ale věděla jsem, že mám nějaké problémy se střevem. Přivedla mě tedy na otázku, jak to vlastně je a proč se říká střevu druhý mozek. Mé hledání díky internetu mělo úspěch. Dozvěděla jsem se mnoho důležitých a zajímavých věcí, jako například:
Střevní mikroflóra (nově označovaná jako střevní mikrobiom) se podílí na trávení, ovlivňuje motilitu (pohyblivost) a prokrvení střevní stěny, produkuje a zároveň dodává organismu některé nepostradatelné složky potravy, zajišťuje rovnováhu mikrobiálního prostředí, brání pomnožení a invazi patogenů a velmi důležitě ovlivňuje střevní imunitu. Základní mikrobiální flora je přítomna už po narození, ale během prvního roku života se mění podle toho, jak se mění strava dítěte. Normální střevní mikroflóra je převážně anaerobní, převažuje v žaludku a části tenkého střeva včetně lačníku (jejuna). Ve sliznici kyčelníku (ileu) již převažují gramnegativní bakterie a podobá se stavbě sliznice tlustého střeva. Ke změnám střevní mikroflóry dochází při dietách nebo při různých onemocnění.

 Zdroj: https://zdravezdravi.cz/nemoci/zdrava-streva-jsou-zaklad
Paní doktork moc hezky popisuje.
Hledala jsem i různé produkty, zkoumala jejich složení a jako jeden z možných, který by vyhovoval na mé problémy byl Baolife. Tak jsem ho také zkusila a moje zkušenosti jsou dneska kladné. Opravdu mi zmizelo nadýmání, problémy se střavy a další. Je to zajímavý produkt, který má skvělé složení a z mé vlastní zkušenosti mohu jenom jeho kvality potvrdit. Rozdíl jsem pocítila již za týden. Z čeho je:
 

 VYSOKÝ PODÍL VLÁKNINY 

PLOD BAOBABU Přispívá k pravidelnosti 

INULIN Harmonizuje prospěšné střevní bakterie 

KONJAC Hubnutí / potlačení chuti k jídlu* 

Vaše zdraví vychází zevnitř. BaoLife™ poskytuje Vašemu zažívacímu traktu živiny, které potřebuje k hladkému fungování pro Váš produktivní den, každý den. 

ACEROLA A BRUSINKA Výtažky plné antioxidantů 

JAKO HODINKY

Přispívá k pravidelnosti 

Obsahuje 2,9 g vlákniny v každé porci 

Zvyšuje objem 

UDRŽUJTE SI VÁHU*

Potlačuje chuť k jídlu 

Přispívá k pocitu plnosti 

Snižuje chutě

HARMONIZUJTE SVŮJ ZAŽÍVACÍ TRAKT

Vyživuje prospěšné střevní bakterie 

Normalizuje vyprazdňování 

Dodává antioxidanty 

 

Můžete vyzkoušet i vy nebo se můžete dneska podívat na webinář, který pořádají zdravotníci a lékaři na tomto linku 

https://us05web.zoom.us/j/9847353130?pwd=aW1DcFE1TTE1ZVNHU08vV3VKem1odz09

 

Můžete se zeptat na cokoliv v chatu, zajímavé a poučné.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account