Zlá Kouzelnice, která kdysi proklela Šípkovou Růženku a uvrhla ji do stoletého spánku, je zpět. Po letech skrývání se chce mstít a je nebezpečnější než kdy dřív!

Už je to rok, co se sourozenci Alex a Conner vrátili z Říše příběhů. Stejně tak dlouho neviděli svoji babičku – Kmotřičku vílu. Když se jednoho dne objeví u nich doma, s vojáky královny Popelky za zády, děti hned vytuší, že se stalo něco vážného. Jejich maminka byla unesena!
Ačkoli jim babička zakáže cokoli podnikat, podaří se jim tajně proniknout zpět do Říše příběhů. Tam však brzy zjišťují, že vše je mnohem horší, než se domnívali, a že poprvé, kam paměť sahá, možná pohádky nebudou mít šťastný konec…

Chris Colfer opět dokázal, že jeho fantazii se meze nekladou. Trochu ho podezřívám z toho, že doopravdy našel způsob jak se do podobné kouzelné říše dostat, protože jinak si to nedokážu vysvětlit 🙂 Někomu se může na první pohled zdát jednoduché, vzít pár pohádkových postav a poskládat z toho příběh – avšak aby to mělo hlavu a patu, je zapotřebí trocha toho talentu a fantazie – a to on bezpochyby má!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account