Solfeggio frekvence byly už ve starověku součástí gregoriánských chorálů. Však v průběhu dějin se povědomí o magických léčivých tónech záhadně vytratilo spolu s partiturami. Zřejmě se nikdo neměl dovědět o uzdravující síle těchto zpěvů. Solfeggio frekvence pronikají hluboko do podvědomí a dokážou velmi účinně podporovat léčení spolu s transformací. Původní stupnice obsahovala šest základních tónů.

 

396 Hz – osvobození od pocitů viny a strachu, realizace cílů

Tato frekvence dokáže očišťovat od negativních emocí viny a strachu, které nám brání v realizaci cílů. Usnadňuje dosažení našich přání tou nejrychlejší a nejsnadnější cestou. Používá se při energetické práci s první čakrou.

417 Hz – tvořivost, usnadnění změn

Tato frekvence pomáhá rozvíjet přirozenou tvořivost, podporuje naši kreativitu. Má schopnost rušit negativní zážitky z minulosti a tím usnadňuje průběh životních změn. Souvisí s druhou čakrou.

528 Hz – láska, zázraky, oprava DNA

Tato frekvence lásky má sílu opravit poškozenou genetickou informaci. Otevírá srdce lásce a nastoluje hluboký vnitřní mír. Pomáhá člověka přibližovat k duchovnímu osvícení. Souvisí se třetí čakrou.

639 Hz – vztahy, porozumění, tolerance

Tyto zvuky umožňují vytvoření harmonických mezilidských vztahů. Tato frekvence na úrovni buňky podporuje komunikaci s okolím, aktivuje porozumění, toleranci a lásku. Při energetické práci se používá v souvislosti se čtvrtou čakrou.

741 Hz – čistota, řešení, stabilita

Tento inspirativní tón motivuje ke zdravému způsobu života a očisťuje tělo od toxinů. Aplikuje se při různých infekcích. Používá se při energetické práci s pátou čakrou.

852 Hz – intuice

Podporuje naši intuici. Používá se při meditacích, při práci s podvědomím. Otevírá přístup ke komunikaci s vesmírem. Tato frekvence je schopna buňky transformovat na vyšší úroveň. Používá se při práci se šestou čakrou. Podporuje pocit lásky bez podmínek.

 

Vibrace jsou základem hmoty ve vesmíru a zvuk má neviditelnou tvůrčí sílu. Vyzkoušejte proto rozvibrovat svoje tělo harmonizačními tóny a přispět tak ke zlepšení celkové kvality svého života. Jednoduše se nalaďte na tu správnou pozitivní vlnu. 🙂

Tuto hudbu si můžete vyslechnout například i tady:

https://www.youtube.com/watch?v=9eeNxT9XgRg

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account