Jste státe unaveni a nevíte proč? Probouzíte se unavenější než jste šli spát? Vždy jste byli plní energie, ale poslední dobou to nestojí za nic?
Únava trápí čím dál víc lidí, někdo ji řeší spánkem, někdo energetickými nápoji či kávou. Na každodenní únavu jsme si už zvykli a snažíme se ji překonávat, protože musíme nějak fungovat. Kdo je stále unavený, cítí se často neschopný a méněcenný. Kdo neustálou únavu nezažil, nepochopí, že nejde jen tak se překonat a vzchopit se.
Měla jsem to také tak. Ráno mi trvalo dlouho, než jsem se probrala. Kolem poledne pak energie začal docházet a já se musela nadopovat energetickým drinkem. Někdy i odpoledne, abych zvládla své tři děti. Žila jsem jakoby v mlze, dělala jen ty nejnutnější úkony a vše ostatní mi bylo jedno. Na víc jsem neměla energii. Jak jsem se dokázala nastartovat jsem popsala v e-booku 13 tipů, jak získáte ihned více energie, který si můžete stáhnout zcela  zdarma zde.
Únava nemusí mít jen zjevné příčiny, například nedostatek spánku, hodně práce, hodně stresu. Existuje i spousta skrytých příčin, na které třeba vůbec nemusíte přijít.
V e-booku Jak se zbavit únavy jsem popsala 20 důvodů, proč nás trápí častá nebo neustálá únava. Navíc si můžete udělat testy, díky kterým rychle zjistíte, který z důvodů právě vám ubírá energii.
E-book Jak se zbavit únavy najdete tady >>

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account