Jak cítit a vypadat lépe: Důležitost výživy a tréninku

„Pokud chcete rozumět své výživě nad rovinou vnějších „tvarů a barev“, dřív nebo později se setkáte s různými pojmy jako makroživiny, bílkoviny, tuky, sacharidy, vitamíny, energetická hodnota a podobně. Je tedy třeba naučit se uvažovat nikoli o barvě gumového medvídka, ale o sacharidech a jednoduchých cukrech, které jsou ve skutečnosti gumový medvídek bez ohledu na jeho barvu a tvar…“

Co vše opravdu víte o živinách? Zda jsou vaše znalosti dostatečné, to si můžete ověřit na stránkách Cesty do plavek, kde je pro vás připraven už druhý pracovní list, který se právě živinám věnuje.
Pokuste se vypracovat čtyři jednoduché úkoly. Pokud zjistíte, že si nejste u odpovědí zcela jisté a tápete, stručné a jednoduše podané komplexní informace na toto téma najdete také v knize Jany Krátké a Agáty Prachařové – Agátina cesta k dokonalé postavě.

Jak se cítit a vypadat lépe? Důležitá je výživa, trénink i znalosti
Rozhodli jste se zlepšit svůj životní styl? Pak vám i orientace v těchto pojmech pomůže nejen při sestavování vašeho stravování i po ukončení akce Cesta do plavek, kde pro vás doporučený jídelníček na čtyři týdny připravila výživová poradkyně a instruktorka fitness Jana Krátká.

První pracovní list vám pomohl stanovit si cíle a porozumět souvislostem mezi způsobem tréninku, formováním postavy a zlepšováním vaší zdravotní kondice. Nyní se podívejte blíže také na své stravování. Vše jde ruku v ruce, a pokud chcete zlepšit něco ve svém životě, správně stanovené cíle a porozumění souvislostem je více než polovina úspěchu.
Víte, že je čas něco změnit, vypadat lépe a cítit se lépe? Cesta do plavek pomáhá začít.

Více o akci se dočtete ZDE.

Rozhovor s Janou Krátkou, výživovou poradkyní a instruktorkou fitness, která pro vás tento program připravila
Jak pracovat s Cestou do plavek
Jak trénovat 

Sledujte Cestu do plavek, najdete ji také na facebooku.

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account