Vývoj od začátku: Kde jsme byli před třemi lety a kde jsme dnes

Klára: „Natočíme video.“
Eva: „Co bychom z toho měly?“
Renata: „Video přeci!“
Johanka: „A můžeš ho dát na Instagram.“

Chytám se za nos, co to zase bylo za mou blbou otázku? Všechny moje akční kolegyně, se kterými jsem včera strávila báječné odpoledne na podporu www.chodimesasistenci.cz, se řehtají. O pár hodin později se se stejným smíchem loučíme a odcházíme s bramborovou medailí. A co jsme z toho měly kromě pár bláznivých videí? Super pocit, a za to to stálo!
A tak se vzápětí zamýšlím nad dalším “Co z toho vlastně mám?”
ŽENY s.r.o. dnes a před třemi lety? Kde jsem já byla tenkrát a kde jsem dnes? 😉

Malého ročního Františka doháněla na každém rohu naše fenka Jenny, která se hned zamilovala do nového člena rodiny. Dnes František ujíždí na kole a o tři roky starší Jenny ho ve svých téměř 10ti letech nemá šanci dostihnout.

Já jsem o tři roky starší, vlastně rozumnější, protože je jedno jestli mi je 3X nebo 3Y, že? Hlavně, že se cítím pořád lépe!

Bydleli jsme v krásném vysněném domečku, rozjímat jsem mohla maximálně tak při přejezdech do Prahy a zpět a nebo u kojení. Dneska rozjímám v karlínské věžičce a o má prsa už rozhodně není takový zájem*smile*, ale alespoň mám konečně i čas na sebe i manžela! :-*

Před třemi lety jsem mohla jenom doufat, že náš koncept testování produktů bude takový hit, který začnou kopírovat i ti největší a staneme se inspirací nejenom ve světě žen!

Stejně tak jsem netušila, co je selfie a nebo Instagram a přesně po třech letech jsem i já „podlehla“ a bez ohledu na věk si střihnu více či méně #crazyphoto.

Hodně lidí z mého života odešlo, ještě více lidí přišlo.

Asi by bylo logické už před třemi lety psát, že vím, co chci a co všechno bude, o tři roky později dneska píšu, že snad už tedy opravdu vím, co chci, byť rozhodně nevím, co bude, ale vím, jaké jsou mé hodnoty a jakým směrem jít chci a jakým ne….

To vše i díky vám všem, které jste se přidaly, pomohly, nepomohly… I vy, kteří jste se přidali, pomohli…
A co vlastně máme my všechny z toho, že ŽENY s.r.o. jsou tady právě dnes tři roky? Obrovskou komunitu žen, které sdílejí své příběhy, názory, inspiraci. Přes 1.500 otestovaných produktů a přes 80.000 vložených hodnocení! 4.000 blogů a další tisíce inspirativních událostí a receptů. A v neposlední řadě desítky podpořených podnikavých žen! To všechno jsme společně daly!

A tak za mě jedno veliké díky nám všem, vám všem ženám, mé rodině, mému úžasnému týmu, všem akčním ženám v našich Pracovnách ŽENY s.r.o., našemu jedinému kolegovi, všem partnerům a inspirativním lidem! *heart**heart**heart*
Vaše Eva

Zdroj: Eva Čejková

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account