601

O postupu testování jsme vám toho již napsaly hodně. Stále ale nejsou některé kroky úplně jasné. Připravily jsme pro vás proto názorný “manuál”. Věříme, že pro vás bude testování zase o něco zábavnější 🙂
V kategorii testování si můžete vybrat produkt, který byste ráda otestovala. 

Nejprve si tedy vyberte testování. 
 
Nyní si přečtěte informace o výrobku a veškeré podmínky, ať se ujistíte, že se testování opravdu můžete zúčastnit. 
Velkou pozornost věnujte dvěma RÁMEČKŮM na stránce vpravo s názvem “Koho hledáme” a “Podle čeho vybíráme”.
 
V těchto rámečcích se dozvíte, co musíte splnit proto, abyste byla do testování vybrána. Například vám musí být XY let a je třeba odpovědět na otázku. U některých testování je nutné uvést město, kde si testovaný produkt chcete vyzvednout.
 
Pokud jste si PEČLIVĚ přečetla celý text u tohoto konkrétního testování, tak víte, že možnost vložení přihlašovacího komentář se objeví ……. 2019 v 9 hodin a vy musíte do přihlašovacího komentáře napsat, …………….
 
 
Do přihlašovacího komentáře nemusíte psát vaše jméno, nebo prosbu, že chcete testovat, stačí napsat jen to, co po vás vždy v rámečku “Podle čeho vybíráme” chceme. 
 
Pokud splníte všechny podmínky (např. odpovíte správně na otázku) a budete vybrána do testování, do 3 dnů vám přijde informační email s veškerými instrukcemi, kdy vám bude výrobek doručen nebo kdy a kde si ho máte vyzvednout a do kdy je potřeba vložit hodnocení.
Pokud do testování nebudete vybrána, nevěste hlavu, každý týden pro vás připravujeme nová testování i soutěže, tak budete mít šanci zase za týden! 🙂 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account