Vlasy jsou naší pýchou, o tom není pochyb. Bohužel mnohé ženy to nemají na paměti, a tak jejich vlasy vypadají bez života. V současné době drtivá většina žen denně své vlasy namáhá, a to mnohdy opravdu hodně. Nejen, že je barví nekvalitními barvami, ale také jim nedopřávají potřebnou péči v porovnání s tím, jak je denně namáhají věčným kulmováním, žehlením a samozřejmě také fénováním. V případě, že patříte k ženám, kterým neustále vypadávají vlasy nebo které se nemohou chlubit svými vlasy, jelikož jsou bez života a bez energie, je načase se zamyslet nad chybami, kterých se dopouštíme v péči o vlasy.

Jak již bylo zmíněno, vypadávání vlasů, vlasy bez energie a nezdravě vypadající mají jen jeden důvod, a tím jsou jejich majitelky, které se o vlasy nestarají nebo se v péči o vlasy dopouští několika chyb, kterým je třeba se vyhnout. Víte, jakých chyb se dopouštíme v péči o vlasy?

Nepečlivé umývání vlasů

Jednou z chyb je nepečlivé umývání vlasů. Pravdou je, že vlasy je nutné umývat, ale je nutné je umývat šetrně a pečlivě. Pokud budete ve vlasech nechávat zbytky šamponu nebo kondicionéru, vlasy nebudou vypadat svěže, zdravě ani nebudou plné života. Dnes je umývání vlasů opravdu těžký úkol, který se nesmí podcenit.

Nekvalitní produkty

Velmi často se stává, že lidé neinvestují do kvalitních produktů na vlasy. Naopak využívají dnes a denně nekvalitní produkty, které vlasy jen ničí. Investujte do šamponů, kondicionérů a jiných vlasových produktů, které obsahují vitaminy a živiny pro správný růst a zdravý růst vlasů. Doporučujeme například značky, jako je Maria Nila nebo Plantur 21.

Nesprávné česání vlasů

Bohužel i česání vlasů může vlasům uškodit. Mnohé ženy si vlasy češou za mokrého stavu, ale to se moc nedoporučuje, pokud nemáte kvalitní kartáč. Jestliže máte jen nekvalitní hřebínek, který vlasy doslova škube, investujte do něčeho kvalitnějšího.

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account