Asi v každé domácnosi jsme si zvykli na umývání nádobí s jarem, nebo třeba s nějakým “eko” prostředkem typu jar 🙂 Dnes vám chci ukázat hadřík, který díky svému vláknu a obsahu antibakteriálního stříbra, umývá i bez jaru. Ano, slyšíte dobře – bez jaru – zcela bez jakéhokoli ekologického nebo jiného saponátu. Není to skvělé?
Zátěžový test
Můj muž, skvělý kuchař je tradičním zastáncem jaru a dalších podobných prostředků. Protože, jak mi tvrdí, to prostě nemůže nic odmastit 🙂
A tak jsme o jednom víkendu pekli kačenu. Byla skvostná, ale o to tu až tolik nejde.. Na řadu přišlo mytí nádobí. A já jsem schválně vytáhla “můj hadřík na nádobí”. To byla výzva. Muž se mi smál, že je zvědavý, jak obyčejná “hadra” vytáhne z pekáče mastnotu 😀 To určitě! 
A víte co? Omyla jsem pekáč teplou vodou, poté ho vytřela důkladně hadříkem, zase omyla vodou…a světe div se! Pekáč byl čistý, suchý a co je hlavní – nebyl mastný! 🙂
Takže i můj muž uznal, že “ta hadra” asi funguje 😀 
Ale proč to sem píšu? Protože je spousta maminek, které mají malá miminka a malé děti – stejně jako já. Některé prostředky prostě na nádobí ulpívají a zanechají tam povlak, tzv. film, který není úplně bezpečný a děti jej spolu s jídlem dotanou do těla. Tahle hadřička, která obsahuje antibakteriální stříbro mi příjde jako ideální pomocník do každé, maminkovské kuchyně. 
Tak co myslíte?
A kdyby vás zajímalo něco víc o produktech, můžete se podívat na stránky www.herbiona.eu nebo mi rovnou napsat na in**@he******.eu a já vám ráda odpovím.
Každopádně, hadřík stojí 127,-Kč a v pohodě vám vydrží i rok nebo déle. Je pratelný v jádrovém mýdle a myslím, že za tu péči bez chemie to vážně stojí. 
No řekněte sami, neláká vás ho vyzkoušet?
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account