Ještě pár dní a tento rok bude za námi. Když bych měla zopakovat, co jsem psala o předpovědích na tento rok, tak jako první mě zaujalo, že tento rok nebyl pro každého… Co se tedy říkalo o roku 2021? A jak Vám to vyšlo? Podívejte se zpětně sami:

2021 není rok pro každého

Všechno začalo už v roce 2020. Ten byl těžký, protože byl přípravný. Měl nás připravit na rok 2021. Měl nás varovat všemi těmi „žlutými trojúhelníky“, které říkají:

„Pozor!! Jdeš špatnou cestou, tady se Ti dobře nepovede.“

Dostali jsme možnost se zastavit a zhodnotit svůj dosavadní život. Tam, kde pro nás nebyla cesta, což jsme pořád dokola ignorovali, se nakonec sám svět zastavil a řekl, že dál tato naše cesta nepovede. Bylo to pro mnohé násilný způsob, je mi to jasné. Ale tak už to bývá, když se věci nechají zajít příliš daleko. 🙁

Takže v roce 2020 jsme se měli zastavit a popřemýšlet, co uděláme, abychom mohli jít v roce 2021 dál. Ten totiž měl být o hledání vlastního směru. Jenže, kdo se nezajímá, ten se ztratí. Ztratí se v ovládání ostatními, pořád bude žehrat, kdo všechno může za jeho mizerný život a hlavně – neuvidí, kde má své štěstí.

Každý člověk chce být šťastný, ale málokdo už pro to něco udělá. Bohužel.

Ještě ale nic neskončilo

Ještě nám pár dní do konce roku zbývá. Je sváteční čas a proto třeba právě v tyto dny najdete tu chvíli pro sebe, díky které si zhodnotíte svůj život, ujasníte si, co ve svém životě potřebujete pro štěstí a pak se za tím vydáme. Jak nám budou přát hvězdy pro rok 2022 si řekneme ve středečním článku. 🙂 Pokud nevíte, jak na to, pomůže Vám můj ebook zdarma, který najdete tady >>.

Vaše Lenka

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account