Spojením tradičního receptu, poctivé výroby a těch nejkvalitnějších surovin vznikla Křivoklátská medovina Příroda a včely to tak chtěly. Rodinná firma ČESKÁ VČELA vyrábí medovinu zásadně za studena, díky čemuž si uchovává všechny zdraví prospěšné látky, které tamní med obsahuje. Vychutnejte si tento lahodný nápoj při chladném večeru nebo s ním obdarujte své nejbližší.

Včelstva rodinné firmy ČESKÁ VČELA obývající CHKO Křivoklátsko sbírají ten nejkvalitnější nektar, ze kterého vzniká delikátní medovina Příroda a včely to tak chtěly. Tradiční výroba se snoubí s nejmodernějšími technologiemi a opojný likér tak prochází unikátním procesem výroby. Medovina se nechává kvasit za studena, čímž v nápoji zůstanou veškeré vitamíny a antioxidanty z včelího medu. Křivoklátská medovina Příroda a včely to tak chtěly patří mezi chuťově jemnější a obsahuje s 12 % alkoholu.

TIP DO CHLADNÝCH DNŮ: Medovina je ideálním zimním nápojem, který zahřeje. Nebojte si ji ohřát a dopřejte si tak intenzivní chuť a aroma. Medovinu ohřívejte ve vodní lázni, v nekryté nádobě a hlídejte, ať teplota nápoje nepřesáhne 60 °C, aby nedošlo k jeho znehodnocení. Až se začne objevovat pára, můžete podávat. Medovina vás nádherně povzbudí a prohřeje.

Křivoklátská medovina Příroda a včely to tak chtěly je k dostání na e-shopu www.ceskavcela.cz za cenu 139 Kč za 0,5l.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account