Existuje jen pár věcí, které je dobré prozkoumat, když s někým vyrazíte poprvé na rande. Například: odkud je? Čím se živí? A definitivně i to, kdy má narozeniny! Nejde ani tak o to, abyste na tento den připravili velkou narozeniny oslavu nebo poslali SMS s přáním všeho nejlepšího, ale právě tato informace vás navede k tomu, že budete vědět přesné hvězdné znamení zvěrokruhu vašeho nového objektu touhy. A to se vám nejen na prvním rande, ale i do budoucna může víc než hodit. Právě díky tomu snadno pochopíte jeho chování na minovém poli lásky. 

Pokud právě teď randíte nebo jen fantazírujete o muži narozeném ve znamení Panny, tedy mezi 23. srpnem a 22. zářím, jsme tu, abychom vám pomohli hned na začátku. Muži Panny mají totiž tendenci být rezervované a zpočátku je těžké poznat, jestli na něj děláte vůbec dojem. Jakmile se ale dostanete přes jeho ulitu, objevíte člověka, který má smysl pro humor, dokáže být skvělým milencem i přítelem, ale zároveň má svoje temné stránky. Dokonalost je jednou z nich! Ve skutečnosti jsou však tito muži k sobě stejně kritičtí jako k ostatním. Zajímá vás více? Jen čtěte dál…

Co všechno je dobré vědět, něž vyrazíte na rande s mužem ve znamení Panny:

Nejlepší vlastnosti mužů narozených ve znamení Panny:

Panna je jedním z nejpracovitějších a ambiciózních znamení zvěrokruhu. Jakmile na vás obrátí svou pozornost, můžete si být jisti, že o rozmazlování nebude nouze. Narodili se, aby se o vás starali, pomáhali a podporovali vás. Roztomilou vlastností je, že si pamatují každý detail, ať už jde o objednávku vaší kávy, nebo to, kde máte rádi polibky na krku. Jsou super smyslní milenci, ale mají i trochu výstřední stránky.

Foto: Shutterstock

Nejhorší vlastnosti mužů narozených ve znamení Panny:

Perfekcionismus Panny může být jejich dobrou, ale zároveň špatnou vlastností. Oceníte to, že vědí, jak vás potěšit v posteli, ale když se zaměří na čistotu vaší kuchyně, budete mít chuť vzít nohy na ramena. V horším případě může být muž narozený ve znamení Panny velkým hnidopichem s plachou povahou. 

Nejlepší shody pro muže narozeného ve znamení Panny:

Společenské zemské znamení jako Býk je pro Pannu skvělým spojením. Oba respektují vzájemnou vyspělost a pracovní morálku a mají čich na kvalitu. Podobné vibrace Panny se zemským znamení, můžete cítit například u Kozoroha, protože oba rádi přednostní tvrdou práci před zábavou a jsou ambiciózní. Z vodních znamení je skvělou volbou například Rak, který se na Pannu dokáže napojit díky své intimitě a láskyplné péči. Společně pak vytváří skvělý tým. Ale Panny se skvěle hodí i ke znamení Štíra. Oba jsou hlubocí myslitelé, kteří si cení času o samotě, a mají podobné komunikační techniky. Navíc obě znamení patří mezi super detektivy, kteří dokáží najít informace o komkoliv, čemkoliv a kdykoliv.

Foto: Shutterstock

Nejmenší shody pro muže narozeného ve znamení Panny:

Blíženci i Střelci budou muset vynaložit spoustu práce, aby si Pannu naklonili. Jsou tak odlišní a Panna může být jejich upovídaností víc než podrážděná. Dobrodružní střelci mohou shledat pečlivost Panny jako hraniční neurotickou poruchu, zatímco Panny mohou být vystresovány Střelcovou impulzivitou.

Foto: Shutterstock

Sex s mužem narozeným ve znamení Panny:

Znamení Panny touží po potěšení. Jelikož jim vládne Merkur, planeta komunikace, mají tendenci být fanoušky „špinavých řečí“, setinku a vymýšlení propracovaných milostných scének. Zároveň Panny mají tendenci klást potřeby svých blízkých nad své vlastní, takže život v ložnici bude potřebovat, abyste to byli vy, kdo nastaví rytmus. Jakmile pochopí, co se vám líbí a co ne, posune vaši představu o potěšení na zcela novou úroveň. Jako proměnlivé znamení je přizpůsobivý a rychlý, ale po pár kolech v posteli dokáže držet krok s vaším tempem. Rád zkouší nové věci a zároveň je v ložnici dokonale pozorný. 

Jen poznámka: Panny mají tendenci být opravdu hodně zaměřené na čistotu, takže se ujistěte, že nemáte v posteli drobky a ideálně znovu povlékněte postel. Vyplatí se vám to! 

Foto: Shutterstock

Perfektní rande s mužem narozeným ve znamení Panny:

Zde můžete jít dvěma způsoby: apelovat na myšlení Panny nebo apelovat na jeho smysly. Panna je známá tím, že je velmi analytická, bystrá a prostě chytrá, takže ho zkuste vzít na rande, které udrží jeho intelekt aktivní. Návštěva vědeckého muzea nebo sledování uměleckého filmu může být skvělý začátek. Na druhou stranu si pamatujte, že Panna je zemské znamení, což znamená, že je zvláště v kontaktu se svými vnitřními smysly a pocity. Vezměte ho proto klidně na rande, které stimuluje jeho smysl pro hmat, chuť, zrak nebo sluch. Co třeba zajít na procházku po botanické zahradě nebo na degustaci fusion kuchyně?

Foto: Shutterstock

Zdroj: Wikipedia Commons

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
8 Komentářů
 1. EsterNováková 6 měsíců ago

  Konečně jsem si našla chlapa který dokáže i pochopit že jím jen ty nízkosacharidové potraviny a vůbec mu to nevadí. Dříve jsem měla chlapa který byl typický Čech a chtěl třeba i na večeři rajskou omáčku. Já jsem ale více na tu italskou kuchyni..

 2. Lucka Lucka 6 měsíců ago

  Mě se ještě zatím nic neplnilo, co jsme měla psáno 🙂

 3. EsterNováková 6 měsíců ago

  Všechno co jsem si myslela že budu kdy mít tak se začalo ve vztahu proejovat až když jsem si našla současného Martina – přítele. Ten třeba když se delší dobu nevidíme kvůli práci nemá problém objednat rozvoz květin aby si mě zase zpátky získal. A to třeba i v období zkouškového.

 4. Lenka Hudečková 6 měsíců ago

  Já jsem panna, manžel kozoroh 🙂

 5. NelaVávrová 6 měsíců ago

  Něco mohu potvrdit, dost věcí mi sedí, jelikož žiju s mužem ve znamení Panny, ale co mi teda nesedí a nesouhlasím je Perfekcionismus 😀

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account