Měsíc únor vás ve svém úvodu navede zpět do dětských let. I když jsme dávno dospělí, tak každý z nás má v sobě své vnitřní dítě. A to zoufale volá o naši pozornost. Jsme až příliš pohlceni rychlým tokem dní a každodenní rutinou a shonem. Zastavte se, na chvíli jen tak pozorujte svět kolem sebe. Je toho tolik krásného kolem nás. Začněte znovu obdivovat krásy světa, radovat se a hrát si. Klidně začněte něco tvořit, tančit nebo si zpívat. Kouzlo přítomného okamžiku vás snadno pohltí, když se budete dívat kolem sebe znovu dětskýma očima.

Krok stranou promění vaše sny v realitu

Jakmile odezní vliv novoluní, je potřeba vykročit vpřed sebevědomě a s jistotou. Síla zaměřené pozornosti bude mít snad ještě větší moc než obvykle. Zamyslete se nad způsobem, jakým zacházíte se svými úspěchy i neúspěchy, použijte svou získanou moudrost správně. Nadšeně se věnujte tomu, co vám dává smysl, úspěch je téměř jistý. Hlavně neopakujte chyby z minulosti. Je jednodušší setrvávat ve vyjetých kolejích. Ale pokud budete dělat vše stejně, tak také nemůžete očekávat jiný výsledek, na to pamatujte.

Moudrost i zkušenosti

V závěru druhého únorového týdne budete muset zbystřit. Přijde do života situace, která bude vyžadovat nadhled. Když si malinko poodstoupíte, zjistíte, že už tu něco podobného bylo. Již však máte dost zkušeností a jste moudřejší, takže snadno přijdete na řešení. Pokud si nejste jisti, neváhejte kontaktovat někoho, komu důvěřujete nebo nějakého odborníka. Udělejte to však zavčas. Už ve své polovině nastaví únor ne zrovna přívětivou tvář. I komunikace se hodně zbrzdí, a tak mohou být informace nejasné a nepřesné. Za žádných okolností sami sebe nedegradujte do pozice oběti. Zůstaňte tvůrci svého života dál.

I pár kroků vzad je pohyb

Po úplňku možná pocítíte, že se vše zastavilo. Není to tak. Někdy i pár kroků vzad vás dovede k vytouženému cíli. Nebojte se návratu tam, kde jste již byli. Je docela dost možné, že jste předtím něco přehlédli a teď tento poklad můžete objevit. Některé lekce nám život rád zopakuje, protože jsme napoprvé neuspěli. Jakmile se pomyslná bouře přežene, nastane krásný klid a harmonie. Problémy jsou již jen výzvami, a tak vše hravě překonáte.

Magický klub i osobní konzultace jsou tu pro vás dál

Potřebujete mou pomoc či radu? Osobní konzultaci/ výklad si objednáte zde: https://danakratochvilova.cz/vyklady-a-konzultace/. Magické techniky pro běžný život, triky, jak se napojit na sebe samotné i osobní konzultace přináší i Magický klub. Členství si zajistíte přes toto kouzelné tlačítko: https://danakratochvilova.cz/magicky-klub-s-charou/. Uvolnilo se mi pár místeček, jedno možná čeká právě na vás.

Jak bude probíhat rok 2022?

To se můžete dozvědět během chvíle, stáhněte si zdarma průvodce „Co vás čeká v roce 2022?“ zde: https://danakratochvilova.cz/rok-2022/. Chcete se podpořit více? Pak si k němu pořiďte i energetické harmonizační obrázky pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na tento rok a klidně i program, s jehož pomocí si jednoduše zpracujete energie a vlivy jednotlivých znamení. Obě možnosti najdete při stažení průvodce. 

Rady na únor pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Jaké esence podpoří únor?

Pomeranč je ve východních zemích symbolem hojnosti a prosperity, také uvolní napětí a rozproudí životní energii. To budou potřebovat hlavně Blíženci, Váhy, Střelci a Vodnáři. A zde ho najdete: https://1url.cz/KKIhM.  Další esencí je cedr, ten pomáhá dostat se z negativních emocí i přinést plodnost a duchovní sílu. Přijde vhod zejména Býkům, Lvům, Štírům, Kozorohům a Rybám. Můj oblíbený je zde: https://1url.cz/0KbRj. Staří indiáni věřili, že smrk napomáhá ke komunikaci s Velkým duchem. A napojení se bude hodit Beranům, Rakům a Pannám. Úžasný čeká tu: https://1url.cz/FKbRd.

Samota léčí

Ani únor ve svých posledních dnech nebude tak přívětivý, jak bychom si přáli. Ať se děje cokoliv, úkolem na nalézt pevný střed, poodstoupit si od všeho a najít cestu, jak pokračovat. Nekritizujte sebe ani druhé, nesnažte se mít tolik vše pod kontrolou. Nelpěte na ničem a překonáte to. Více odpočívejte a věnujte čas sobě samotným. Třeba zjistíte, že i samota vám může být prospěšná a co je pro vás skutečně důležité.

Krásný únor všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Únor nabádá, abyste začali pracovat se svým strachem. Už nemusí být strašákem, můžete ho snadno přetvořit v pohon. Změňte úhel pohledu a vyhrajete. Nechte se unášet proudem, plujte. A uvidíte, že o nápady už nikdy nebude nouze. Uvolněte se a naslouchejte vnitřnímu vedení bez omezení a utkvělých představ. Důvěřujte procesu, vše se děje, jak má. Chce to trpělivost a cesta se ukáže, ne však hned teď.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pro vás má únor zamyšlení. Investujete svou energii do svého růstu nebo výhradně do péče o druhé? Pokud jste unaveni, najděte si rychle nový zdroj energie, životní síly. Dobijte si baterky. Udělejte si svou vnitřní inventuru a udržujte si zdravé hranice. Zakuste nový rozměr svobody, aby mohla přijít spokojenost do vašeho života. Ať vás trápí cokoliv, najděte pravou podstatu své otázky, pak najdete i odpovědi.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

I vy byste si zasloužili více odpočinku. Dopřejte si ho. A nemusí být hned pasivní, i sportem a nějakou akcí se dá krásně relaxovat. Na chvíli vypadněte z rozjetého kolotoče povinností. A nebojte se, únor je sice krátký měsíc, ale pro vás bude času tolik, kolik ho budete potřebovat. Dotáhněte vše započaté a převeďte do reality i své sny a touhy. Před koncem měsíce změníte strategii a váš život nabere nový směr.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Sice jste prožili zklamání, ale je potřeba znovu pečovat o křehkou rostlinku s názvem důvěra. Důvěřujte sobě i druhým, odměnou vám bude jízdenka do přátelského Vesmíru. Více pečujte o sebe samotné i svou duši. V poslední době jste byli až příliš v hlavě a ve hmotném světě. Ujistěte se také, že základy toho, co teď budujete, jsou dostatečně silné. Netlačte na nic, ani na sebe, vaše sny dostanou časem tu správnou podobu.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Únor po vás chce, abyste se vrátili k sobě, ke svým zálibám a přáním. Vytvořte si z času pro sebe pravidelný rituál. Budete tak moci věnovat pozornost svým myšlenkám, vizím a přáním, aby se zhmotnily rychleji. A ve vás již sílí proud energie. Nové příležitosti a možnosti vám rovnou sami padají do klína, využijte toho. Není prostor pro kompromisy nebo vzdávání se své moci. Přeberte zodpovědnost za svůj život.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zamyslete se nad vlastní hodnotou a svými prioritami. Porovnejte, jak spolu souvisí, pak si své hodnoty nastavte v návaznosti na priority. Když je uspokojíte, váš život nabere nový směr a spád. Zbavte se perfekcionismu i obranného postoje. Buďte soucitní a laskaví hlavně sami k sobě. Pak můžete očekávat rovnou zázraky, svět kolem se s použitím laskavosti promění. Teď je vhodná doba začít o cokoliv usilovat.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Stále vás svazují nějaké prožitky a emoce z minulosti. Věřte svým zkušenostem a intuici, bezpečně pak projdete současnou situací. Přerušte a vyčistěte bolavé minulé vztahy, aby se mohl kruh uzavřít a vy opět získali svobodu. Neberte si nic osobně a nesnažte se za každou cenu bojovat. I tak jste silnější, než si myslíte. A každé drama jednou utichne. Věnujte se svým vlastním snům a nesnažte plnit přání někoho jiného.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vymaňte se z denní rutiny, probuďte v sobě tvůrčí schopnosti. Máte spousty talentů a únor nabízí krásné příležitosti, jak jich využít. Vyjeďte ze staré koleje a změňte směr, vyplatí se to. A vy víte, co máte dělat, tak přestaňte o sobě pochybovat. Odvahu, nejcennější sny máte na dosah ruky. Žijte plně v přítomnosti, tady a teď je ten správný okamžik. Zaměřte svou pozornost do přítomnosti a uvidíte daleko dál.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Únor vám zdůrazňuje, abyste důvěřovali procesu. Vše se děje přesně tak, jak má. Netlačte tolik na sebe a ani na druhé. Když povolíte tlak, tak se proud konečně uvolní. Na čas jen s důvěrou vše pozorujte. Věřte, že vaše hranice jsou proměnlivé, ale zároveň pevné. Naučte se přijímat, tak se krásně podpoříte. S pomocí sebelásky a vděčnosti pokvete i láska. Pocit štěstí najdete jen v sobě samotných.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Sexualita je jedním ze zdrojů naší energie, naší životní síly. Dovolte si ji svobodně prožívat a nepotlačujte ji. Věnujte se svým pocitům a možnostem, jak ji projevit, ať už s partnerem nebo se sebou samotnými. Prospějete tak tělu a uvolníte emoční bloky. Osvoboďte se a zpřetrhejte okovy minulosti, aby únor mohl přinést něco nového. Oddělte jednotlivé části své situace od sebe, získáte jasný pohled na to, co děje.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Únor přináší silně zaměřenou pozornost na dokončení odložených věcí. Také překonáte nějakou nelehkou životní situaci. Jednejte vědomě a staňte se znovu vládci svého života. Každá chyba, kterou jste udělali, je vlastně darem a příležitostí se poučit. Přijměte své pocity s pokorou a objevte další části svého já. A pamatujte si, že doma jste tam, kde je vaše srdce. Láska je všude kolem vás, ať se děje cokoliv. Vydržte, jdete správně.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Stále se snažíte najít vnitřní rovnováhu a pocit štěstí. Jenže štěstí se ukrývá ve vás samotných. Zaměřte se na drobnosti a maličkosti, které vám zpříjemní den. I prožitky a lidé kolem vás jsou tohoto součástí. Vaše krásné pocity se tak umocní. Osvojte si také kouzlo přizpůsobivosti, aby se vám hojnost mohla projevit rychleji, stejně jako smysluplnější a tvůrčí život. On ten únor nepůjde zcela podle vašich plánů, tak se na to připravte.

Foto: Pixabay, Shutterstock

Tagy:
1 Komentář

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account